Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér nyúlós folyás, fogamzásg...

Fehér nyúlós folyás, fogamzásgátló mellett. Kérdésem ez mennyire normális? Bakteriális fertőzés vagy tán gombás?

Figyelt kérdés

Orvoshoz megyek,csak időpontot március vége április elejére kapok kb.Most intézkedem,hogy valahova betudjak menni ahol megvizsgálnak. 2 hete volt menszeszem.Elég régóta fel voltam fázva most arra kaptam antibiotikumot.Elméletben a papírja szerint a nemi szervek gyulladásaira is jó.A párommal jó rég nem voltam együtt mert a szeretkezés fájt azóta se voltunk együtt.Semmi tünetem nincs ezen kívül,se viszketés,se szag csak fehér nyúlós folyás.A házi doki szerint lehet nem a felfázástól fájt a vizelés hanem egy hüvelyi fertőzéstől mert a gombás fertőzés is okozhat ilyet,de én vény nélküli gyógyszerekkel nem akarok próbálkozni.Gyógyszert szedek és azt olvastam,hogy a fehér folyásnak a peteéréshez van köze meg a terhességhez.Na terhes nem lehetek.A peteérés gyógyszer mellett meg gyakorlatban nem lehetséges.Valakinek tapasztalat? Már elég rossz érzés,hogy nem lehetek együtt párommal.Meg az is,hogy az orvost ilyen nehéz elintézni :/


A normális kommenteket köszönöm!



2016. febr. 23. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem ez normális dolog ,vagyis nekem szokott lenni fehérfolyásom ,amíg nincs szaga vagy nem fáj vagy viszketsz addig szertinem nyugodj meg.Persze menj el orvoshoz de ,ha bakteriális lenne inkább szürkés színű lenne a folyás és kellemetlen szaga lenne a gombás fertőzések meg viszketnek...egyébként én úgy tudom a fehérfolyásnak funkciója ,hogy tisztitsa a hüvelyt ,de ebben már nem vagyok teljesen biztos
2016. aug. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!