Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A második menzesznél erősebb...

A második menzesznél erősebb a vérzés?

Figyelt kérdés
Kedden fog megjonni es sulim lesz:/ szoval erosebb lesz a vérzés vagy ugyan olyan marad?

2016. szept. 17. 21:11
 1/6 A kérdező kommentje:
10/l
2016. szept. 17. 21:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, erősebb lesz. Legalábbis nálam jóval erősebb volt
2016. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos nem lehet előre megmondani! Készülj fel tartalék bugyival és betétekkel/tamponokkal! Lehet, hogy minden szünetben cserélned kell, legyen nálad annyi! :) Ja és valami sötétebb nacit vennék fel, hátha fatal error lesz!

Az 1. milyen volt? Ha csak 1-2 napos barna folyás, annál nyilván jóval erősebb lesz, jönni fog rendesen vér is! Főleg mikor hirtelen felállsz!

2016. szept. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem elsore is ver jott de csak minimális! Az a szerencse hogy ket csomag betétet vettem :)! Koszonom a tippeket foleg neked
2016. szept. 17. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy meg se jön most.
2016. szept. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt nem lehet megmondani előre, attól hogy nekem volt valamilyen, neked miért lenne ugyanaz? Nyilván, ha elsőre kis barnázás volt, most esélyed, hogy több lesz, de az első pár évben még nagyon meglepetésszerű lehet, légy felkészülve. Lehet több lesz, lehet meg se jön! És akkor sincs semmi baj, mindig legyen nálad egy tartalék bugyi és betét/tampon, akkor is, ha nem várod. És így az elején az se biztos, hogy kedden fog megjönni.


Viszont véleményem szerint számíthatsz rá, hogy ugyanolyan marad, ha már normálisan véreztél az első alatt is.

2016. szept. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!