Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatti hányás,...

Menstruáció alatti hányás, gyomorfájás és láz?

Figyelt kérdés

2015 áprilisában kezdődött egy vizes hasmenéssel és erős gyomorfájással, júniusban bekerültem a kórházba vakbéllel de nem segitett. Állandó laza, pépes széklet, menstruáció alatt időnként hasmenés

2015 szeptember 2x vizes hasmenés, bal alhason az a szúró fájdalom. Gyógyszer nem segit, az csak a görcsöket tünteti el.

2015 november óta kezdtem szedni a ripedont, de decemberben egy hetet késett és akkor megint az a két oldali szúró fájdalom de leginkább a baloldalon. Ez pokoli fájdalom volt. Utána mintha megszűnt volna minden, de a laza széklet az maradt.

Decemberben mikor késett az idő alatt mindennapos hasmenés de csak napi 1x, menses után ez elmúlt.

Egészen áprilisig jó volt, vagyis 2016 április, mert ekkor letettem a ripedont. A ripedon pszichiátriai gyógyszer, hatással van nagyon a hormonokra. Áprilisban hányás, hányinger, még az ötödik napon is. Utána nem volt semmi.

Június közepén végleg letettem a ripedont. Augusztusban előjött megint a gyomorfájdalom de ki lehetett birni, és most tegnap jött meg, bevettem a gyógyszert, minden rendben volt, és este mikor már nem görcsölt hirtelen az a bal oldali szúró fájdalom jött elő, két perc alatt kibirhatatlanná vált, majd mellé társul a gyomorfájdalom is ami már kibirhatatlan volt, több órán keresztül folyamatos hányás, hőemelkedés és ez kitartott ma egésznap hogy egésznap feküdtem, gyógyszer nem használt, egésznap hőemelkedés.


Tavaly szeptemberben bevittek egy másik kórházba de nem tartottak bent, volt egy gyulladás de pontosan nem tudták mi ez, petefészekre tippeltek, de annyira nem voltak benne biztosak. Ultrahang meg ilyenek semmi mást nem mutattak ki. Felirtak két antibiotikumot, októberben vettem csak be, ekkor a gyulladás a vérképből megszűnt, utoljára áprilisban voltam vérvételen, de akkor se mutatott még ki gyulladást, csak eggyel ment felé a normálnak. Nem is hullott a hajam, mig volt a gyulladás folyamatosan hullott. És most nyáron megint elkezdett nagyon hullani.

25 éves vagyok, 2015 előtt nem voltak ilyen gondjaim. Valakinek volt már hasonló?



2016. szept. 18. 17:28
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és tavaly szeptemberben 38 fokos láz, illetve tavaly júliusban este láz.
2016. szept. 18. 17:29
 2/6 anonim ***** válasza:

Vizsgáltasd ki magad:nőgyógyász,endokrinológus,belgyógyász stb.

Mondjuk nekem a crohn betegség jutott eszembe a tünetekből: [link]

2016. szept. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de az a menstruációval összefüggésben van?
2016. szept. 18. 21:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy igen,de szerintem más aludas. Azzonal menj nőgyógyászhoz!
2016. szept. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mi lehet a ludas szerinted?
2016. szept. 26. 16:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó eséllyel endometriózis. Azota kiderült mi okozta? Látom régi a kérdés már.
2023. jan. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!