Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek van esélyem arra,...

Szerintetek van esélyem arra, hogy valaha teherbe esek?

Figyelt kérdés
Nincs semmien káros szenvedéllyem ,se cige se kavé, semmi hasonló, de viszont pár éve szedtem fogamzásgátlót , és volt hogy eseményutáni tablettát is. orvos szerint várjunk még egy évet , de nagyon elvagyok keseredve próbálltam már ezt a cickafarkfű teát 3 hónapja iszom de még sajnos semmi. Nagyon kezdek kécségbe esni van e még remény. Volt már olyan akinek hosszadalmas idő után de sikerült. Esetleg valami jó ötlet ami bevállhat,vitamin tea akármi ? :(
2016. szept. 19. 08:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

sok olyan ismerősöm van akik hosszabb idő után lettek terhesek. volt akinek lombikos ikrei lettek,már nem is akartak többet amikor váratlanul spontán teherbe esett..

(sok múlik azon is hogy az ember nem görcsöl rá)

2016. szept. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszönöm,de vajon van köze ahoz hogy tablettàkat szedtem ,és emiatt lehet már soha nemlehet gyermekem?! :( igen talál nagyonis rá görcsölök sajnos.
2016. szept. 19. 08:42
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Sem a fogamzásgátlók, sem az eseeny utáni tabletta nem okoz meddöséget, vagy teherbeesési nehézséget.

Akinek "mégis", annak ezek nélkül is ugyanolyan problémái lennének, azaz nem a gyógyszerek okozzák, hanem eleve nem sok esélye lett volna ezek nélkül sem a terhességre.

2016. szept. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
26%

Szia!

Nem elkeseríteni vagy piszkálni akarlak, de a kockázatokat bizony a tabletták szedése előtt kellett volna mérlegelni. Sajnos elképzelhető, hogy köze van a fogamzásgátlónak és az esemény utáninak a mostani helyzethez. Ezek olyan dolgok - különösen az esemény utáni -, amik nagyon megterhelik a szervezetet.

De remény mindig van, ha máshogy nem, lombikkal a legtöbb esetben sikeres terhesség érhető el.

De ha ez megnyugtat: a szomszédunknak azt mondták, hogy fogamzásképtelen. Évekig (!!!) próbálkoztak, de semmi. Örökbe is fogadtak egy kisgyereket, erre rá fél évre meg teherbe esett az asszony. :) Azóta 3 vér szerinti unokája van, és hamarosan jön a dédunoka. :)

2016. szept. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg ne könyveld el, hogy soha nem lehet gyereked! Van még rengeteg módszer, amivel rá lehet segíteni a terhességre. :)
2016. szept. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 acelsziv ***** válasza:
100%
Szia méhészeknél lehet kapni méhpempőt. Az nagyon sokat tud tenni az ügyben.
2016. szept. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Sem a gyógyszer sem az esemény utáni tabletta nem okoz meddőséget. Jó magam több mint 10 évig szedtem a gyógyszert, és később amikor leálltam vele, volt alkalom párszor, hogy esemény utáni is bevettem. Mégis amikor úgy döntöttünk,hogy jöhet a baba, szinte azonnal terhes lettem.

A legtöbb esetben a beteges görcsölés okozza az egész gondot. Sok ismerősöm, barátom van akik évekig vártak a babára, de annyira akarták, annyira görcsöltek rá, hogy nem jött össze. Amikor pedig úgy döntöttek, hogy elég volt, nem görcsölnek rá többé, lesz ami lesz alapon, szinte mindenki terhes lett.

Egyik amit megtehetsz,hogy nem görcsölsz rá ennyire.

2016. szept. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszát ,nyugtatást tapaztalatot. de 2 szóval nem nagyon vagyok tisztába lombizás - méhpempö ezek hogyan segítenek nekem?
2016. szept. 19. 09:10
 9/17 A kérdező kommentje:
*lombikkal
2016. szept. 19. 09:11
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A méhpempő ez


[link]


A lombikról, meg ha eljön az ideje, és az orvos úgy dönt, hogy ez kell, akkor mindent elfog magyarázni.

2016. szept. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!