Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rettegek tőle, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettegek tőle, hogy a barátnőm teherbe esik. Rosszul vagyok egy gyerek gondolatától is. Lehetek így boldog valakivel valaha?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel két éve vagyunk együtt, a húszas éveink elején vagyunk mindketten, és amíg ő szeretne gyereket a jövőben, addig én nemhogy nem szeretnék, de kimondottan rettegek tőle, hogy egyszer véletlenül teherbe esik. Aligha tudom elképzelni róla, hogy hajlandó lenne elvetetni, és attól félek, hogy előbb vagy utóbb egyikünk tönkreteszi a másik életét. Ha teherbe esne és miattam elvetetné, az egy dolog, hogy rámenne a kapcsolatunk, de ennél súlyosabb, hogy sosem tenné túl magát rajta. Ha nem vetetné el, képtelen lennék mellette maradni, és egy életen át bűntudatom lenne a tudat miatt, hogy van egy gyerekem valahol, és ráadásul valaki más neveli fel.


Tablettával védekezünk, szex közben még sosem féltem, de utána, vagy amikor gondolkozom ezen, mindig nagyon félek. Van esélyünk együtt?


És ha nincs, van esélyem boldognak lenni bárkivel? Mennyire jellemző, hogy olyan nővel hoz össze az élet, aki adott esetben hajlandó az abortuszra is?



2013. jún. 18. 23:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
18%
Pedig aranyosak. Majdnem minden haveromnak van gyereke. Kivétel Peti meg több nem jutt eszembe.
2013. jún. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

Miért kéne abortusz?

Keress olyan nőt, aki nem akar gyereket.

2013. jún. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
ha ezt nem tudja a barátnőd, mondd el neki. aztán majd dönt,h ő mit szeretne.
2013. jún. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%
keress 1 "meddőhányót" őt meg engedd el nem vagytok egy hullámhosszon
2013. jún. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
A mostani nem tartható, hiszen ő gyereket szeretne. Sterilizáltasd magad. Van olyan nő, aki nem akar gyereket, vagy nem lehet.
2013. jún. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Te jó ég, ezt beszéld meg vele........-.-
2013. jún. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Ha ennyire félsz, miért nem használsz óvszert. A kettő együtt szerintem már mondható 100%-osnak.

Én is úgy vagyok vele, hogy soha nem szeretnék gyereket. Biztos van ilyen nő, csak gondolom nehéz megtalálni... Inkább védekezzetek több módszerrel egyszerre, ha attól nyugodtabb lennél, ezért ne add fel a kapcsolatodat. Amúgy is kiderül majd, hogy a barátnőd mennyire akar gyereket, esetleg a te véleményed megváltozik-e, mert ha minden így marad, úgyis elválnak útjaitok. Ha valaki szeretne gyereket a másik meg nem, azon nem lehet mit megbeszélni, akkor vége, kész.

2013. jún. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Már beszéltünk erről többször is, mindig az a vége, hogy nem tudjuk előre, mit hoz az életünk, de sosem jutunk addig, hogy emiatt mindent felrúgjunk. Ahhoz persze túl fontos az egész mindkettőnknek, de a félelem megmarad.


Nem az a baj, hogy nem tudja elképzelni az életét gyerek nélkül. El tudja, de azt gondolom, hogy nem lenne így boldog később. A nagyobb baj inkább az, hogy még ha abban meg is egyezünk, hogy nyilván nem hajtunk rá, hogy legyen gyerek, de ha véletlenül becsúszik, akkor nincs kérdés, marad és kész, és nekem semmi beleszólásom nem lesz, mert ez a nő döntése...


Ettől félek, a véletlenül becsúszó terhességtől. Még az is lehet, hogy egyszer meggondolom magam. De addig nem tudok együttélni a gondolattal, hogy ha becsúszik, akkor esélyem sem lesz rávenni, hogy vetesse el.

2013. jún. 19. 00:15
 9/27 anonim ***** válasza:

5! igaza van

amúgy így élni, hát szörnyű lehet,

amit írtál, hogy beszéltetek, az lehet, de mi is a végeredmény, beszélünk valamiről, de nincs meg a forgatókönyv, magyarul ki mit szeretne, mi az elképzelése

ez így nagyon nem jó, a szex után nem érzed jól magad, hanem félsz, szorongsz, ez egészségileg fog megviselni, N

2013. jún. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
9%

ÉN hasonlóan a gondolatától is kiráz a hideg,hogy pulyám legyen,legalábbis 20 évig semmiképpen.

Most is a hideg futkos végig rajtam.

Én volt,hogy kamuztam,hogy szteroidokat szedek legalább 5 fajtát,és ha teherbe esik akkor bele is halhat,meg minden egyebet odakamuztam,hogy elmebeteg vagyok,hogy voltam kényszerkezelésen :))))))

Én mindent elkövetek,hogy ne legyen,mert nincs kedvem pénzt rá költeni,amit magamra is költhetek,plusz nem tudnék élni nem hagyna,én élni,utazgatni dőzsölni akarok,amibe nem fér bele a pulya.


Lehetsz boldog,de nagyon figyelj,esetleg kamuzz neki,hogy miért nem lehet gyereked,vagy hogy ki nem állhatod őket,hogy neked fontosabb a karrier,te élni akarsz hedonistaként,és nem fér bele a gyerek nem most nem máskor,ha nem tetszik akkor fejezzük be,mert én nem akarom,hogy ,,féletelnül" teherbe ess,mert akkor tuti elhagynálak és megtagadnám a gyereket.

Ez durva de sajnos a nők mindent megtesznek ha akarnak gyereket és azért is ha nem.

Tehát nagyon figyelj nehogy teherbe essen,vedd el tőle a kedvét,hogy ha terhes lesz akkor többet téged nem lát és a gyereket se merje eléd hozni mert szétvered.


25Ffi

2013. jún. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!