Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs görcs enyhítése...

Menstruációs görcs enyhítése fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés
Iszonyatos görcseim vannak, minden fájdalomcsillapítót kipróbáltam már de semmi nem segített, az erősebbek sem. Nem szedtem még soha, és nem is igazán szeretnék, de úgy hallottam hogy a foggátló enyhíti vagy meg is szüntetheti. Vélemények??
2016. szept. 20. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem voltak nagyon görcseim. Ritkán volt hogy fájt a derekam meg a lábam. Mióta szedek fogamzásgűtlót soha nincs ennyi fájdalmam se. Miért nem akarsz szedni? Beállítja rendesen a menstruációdat. Nekem nincs vele bajom sőt abba se hagynám a szedését.
2016. szept. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

A fogamzásgátló minden nő esetében máshogy hat. Lehet, hogy tompítja a fájdalmat, de lehet, hogy nem. De előre nem fogod tudni.

20L

2016. szept. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
12%
Nekem erős görcseim voltak, akkor irattam a házi orvosommal gyógyszert. A neve: papaverin Takeda 40 mg. Nekem ez bevált. Mondjuk utána elkezdtem szedni a fogamzásgátlót, kissé enyhébb görcseim vannak, de megszűnni nem szűntek meg. Talán próbáld ki hátha segít neked is ez a gyógyszer, akkor nem kell szedned fogamzásgátlót, mert kb csak 10 percig szenvedyz. :)
2016. szept. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Fogamzasgatloval nekem abszolut nem volt fajdalmam.Nelkule is csak 1nap szokott par oraig gorcsolni erosebben. Sztem meger egy probat.
2016. szept. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem változtatott a fájdalmon, viszont lett pms-em, csak a mennyiség lett kevesebb. Bár nem ezért szedem. Nagyon egyedi egy barátnőmnek előtte alig fájt, amióta szedi azóta pedig nagyon fáj neki.Csak járulékos mellékhatás pl úgy mint a bőr, az egyik direkt pattanásosoknak valótól lettem csúnyán aknés...
2016. szept. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Psm-em van már majdnem hogy a kezdetek óta.

3as válaszoló köszi a gyógyszert, kipróbálom majd !! :)

2016. szept. 20. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!