Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13L Valami baja lehet/lesz a...

13L Valami baja lehet/lesz a melleimnek?

Figyelt kérdés

Nincs semmi bajom velük, kicsit kicsik, de ez miatt nem aggódok, nekem így tetszik! Azt mondják, hogy pont jó az alakomhoz képest. :) Általában toppokat vagy gyerekmelltartót szoktam hordani (tudjátok, azt a legminimálisabb kicsi méretbelit). Amikor le szoktam venni suli után a toppot (vagy gyerekmelltartót) nagyon megkönnyebbülök, jó érzés. Viszont e közbe folyamatosan agyalok azon, hogyha a fehérneműm lenyomja őket, akkor fognak-e még fejlődni, vagy esetleg megállnak a növésben?

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat! ❤❤



#mell #egészség #baj #lány #rossz #tetszik #jóahogyvan! #szépalak
2016. szept. 20. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Jesus.....
2016. szept. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A mellnövekedés 2 dologtól függ, az egyik a hormonok a másik pedig a versenyszerű sport, a top nem befolyásol, de ha ennyire szorít szerintem kicsi toppot hordasz.
2016. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hordj nagyobb topot ami kenyelmes is!Sztem meg novesben vannak azert is szorit mar a top;)
2016. szept. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: nem tudom mi a baj de azért köszi a választ....

A többieknek meg nagyon köszönöm! :)

2016. szept. 20. 17:00
 5/5 anonim válasza:
meg fiatal vagy es a lanyok mellei altalaban 17 eves korukig fejlodnek ugyhogy csak varnod kell. de pl ha otthon vagy akkor inkabb ne hordj semmi melltartot/topot mert azt hallottam h ugy gyorsabban nonek
2020. aug. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!