Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 éves vagyok és visszeresedi...

17 éves vagyok és visszeresedik a lábam (? )

Figyelt kérdés
Több helyen a combom, hátul a térdhajlatban, a vádlimon és a bokáim is, vannak kisebb nagyobb visszereim. Ennek milyen hátránya van, mitől alakul ki? Elmúlhat? Kenem visszér elleni kenőccsel, használ valamit? Előre is köszönöm.

2016. szept. 22. 22:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Anyukámnak is hamar kezdődött, de nem ennyire, egy éve szedek fogamzásgátlót, az is okozhatja? (nem láttam a papírján)
2016. szept. 22. 22:03
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet gyógyszer, ill álló munka. Hajlam. Pihentesd sokat
2016. szept. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Válts gyógyszert.
2016. szept. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%

Nekem is ennyi idősen kezdődtek. Mindkét szülömnek visszeresek voltak a lábai, így nekem is olyan lett.

Ma már injekcióval is el tudják tűntetni, csak nem szabad sokáig halogatni. Sajnos azt nem tudom megmondani, hogy mennyibe kerül, mert nekem kb. 16 éve ingyen megcsinálta a sebész, de hogy hatásos, az biztos. Azóta sem alakult ki ott. Rákerestem most a neten, de konkrét árat sehol sem írnak, igaz, ezek magánklinikák. Azt javaslom, menj el a sebészetre és kérdezd meg. Beutaló sem szükséges. Talán nem olyan drága.

2016. szept. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. szept. 23. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!