Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor mennatrálok a fenekemen...

Mikor mennatrálok a fenekemen végigfolyik a vér és ezért nem a betétre hanem a bugyimra folyik. Ez normális? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Elég kényelmetlen mikor reggel felkelek és tiszta vér a lepedő. Itthon se épp kényelmes, de mi lenne/lesz ha mondjuk osztálykirándulás közben jön meg (2-3 nap) ne aludjak vagy mi?

Tippek, tanácsok?

14/L


2016. szept. 23. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Balesetek előfordulnak, akkor is, ha épp kínos. Amúgy is kicsi az esély, hogy pont olyankor lesz meg. Nyugi. :)


Esetleg próbálhatsz tampont használni, és estére biztos, ami biztos, tegyél be egy betétet is mellé, így minimális az átázás esélye.

Vagy kísérletezz, melyik éjszakai betét a jobb, és hová tedd a bugyiban, hogy jó legyen. Lehet, hogy akkor is megoldódik, ha estére feszülősebb nacit veszel fel, odasimítja a betétet, és nem tud elcsorogni.

2016. szept. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BlackLove ***** válasza:
Vannak úgy nevezett éjszakai betétek, amelyek sokkal hosszabbak és több vért bírnak. Szerezz be egy-két csomaggal. Bárhol kapni. :)
2016. szept. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mig nem kezdtem el tampont használni, ezvelem is megesett. :S Kellemetlen nagyon.

Ahogy fentebb irták, mindenképp használj éjszakai betét, ez mellett közvetlenül lefekvés előtt zuhanyozz le rendesen. Volt olyan, hogy tampon mellett még betétet is tettem be, a biztonság kedvéért. Szerencsére alig szoktam forgolódni alvás alatt, igy nem is mozdul el a cucc. Lehet, hogy te forogsz mint a szélmalom és azért.

2016. szept. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a betét+tampon kombó vált be és este így is felkelek 1x cserélni a tampont az erősebb napokon.És jó hosszú éjszakai betét.
2016. szept. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Normális és valóban kellemetlen. Vegyél éjszakai betétet és ilyenkor segíthet ha szűkebb fehérneműt viselsz így kevésbé tud elcsúszkálni.
2016. szept. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!