Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csúsztatni szerettem volna a...

Csúsztatni szerettem volna a menszeszemet a fog.gátló segítségével. De úgyanúgy megjött ahogy kellett volna. Ez nomális? Most mit csináljak? Szedjem tovább v. tartsak szünetet? Ha kell szünetet tartani mennyi időt?

Figyelt kérdés

(Melianet szedek és 7 napos szüneteket kell a két levél között tartani)

Segítsetek léccy!


2008. okt. 2. 20:44
 1/1 anonim válasza:
Ezt a bogyeszt nem ismerem, úgyhogy nem tudom, ebben az esetben normális-e. A 21 nap leteltével mennyi idő után szokott megjönni? Nekem kell hozzá 3-4 nap az én bogyómmal, és már az is érezhető csúsztatást okoz, ha pl. nem délelőtt szedem végig, hanem pl. este. Kérdezted már a nőgyógyászodat erről? Amúgy ha esetleg időnként rendszertelenül szeded, akkor előfordulhat, erről nem írtál, mennyire tartod be, hogy nagyjából ugyanakkor szedd be? Nálam olyankor volt ilyen rendszertelen vérzéses dolog, amikor nem volt rá módom kb. 1 hétig rendszeresen szedni, hanem kénytelen voltam (akkori időbeosztásom miatt) akkor szedni, amikor tudtam.
2008. okt. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!