Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, akiknek nagy szenvedést...

Nők, akiknek nagy szenvedést okoznak azok a napok, hogy oldjátok meg munkahelyen?

Figyelt kérdés

Ilyenkor szó szerint lábra sem tudok állni a fájdalomtól, néha hányok is. Nagyon megszenvedem a menstruáció első néhány napját, és ilyenkor egyszerűen semmi nem hat. Amíg suliba jártam, nem volt olyan vészes, ha ilyenkor kihagytam egy-egy napot.

De most, hogy dolgozni fogok, nem tudom hogy fogomb kibírni, ráadásul álló munkát fogok végezni.

Akik hasonló nehézséggel élik meg ezt az időszakot, hogy oldják meg?



2016. szept. 28. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz!

Ha nem is lesz problémamentes az első 1-2 nap, de enyhíteni lehet a tüneteken.

Ha ennyire rosszul vagy, annak oka van!

Vizsgáltasd ki magad.

2016. szept. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Apranax, még akkor mikor épp hogy érzem hogy görcsölök. Más nekem se hat, az én hasam is megy, hányok és elájulok, de ha időben beveszem, alig érzem meg.
2016. szept. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt ne mondjátok már hogy nálatok normális dolog havonta ajuldozni...orvosnal voltal mar?
2016. szept. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem normális dolog.Menjetek orvoshoz.Ha tampont használtok,akkor olvassátok utána a TSS-nek.
2016. szept. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok, én nem használok tampont mert akkor még rosszabb. Az orvos szerint minden rendben van velem, ez alkati, azt mondja, anyukámnak is ugyan ilyen volt míg nem szült.
2016. szept. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2,5#, dettó.

De az Apranaxot majd kipróbálom, hátha nekem is használ. Köszi!

2016. szept. 28. 14:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Fájdalomcsillapító, nagy dózisban, általában már egy-két nappal előtte. Nálam sincsen szervi elváltozás, napra pontos, szép ovulációs ciklusaim vannak, de szaggatja a méhemet, mellette megy a hasam, hányingerem van, és iszonyú alacsony vérnyomásom, és sajnos sem a betegszabit, sem a lazítást nem engedhetem meg magamnak. 400-as ibuprofeneket szoktam szedni, legfájdalmasabb időben 600-ast, és beveszem a max. dózist (3 tabletta). Nekem segít. Emellett mozgás is tud segíteni (a görcsölés előtt). Semmi más nem segített érdemben.
2016. szept. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A baratnom szenved a mensije elso napjan igy. O az algoflex M-et szedte azt mondta mas nem vette ki.
2016. szept. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!