Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma tudtam meg a nőgyógyásznál,...

Ma tudtam meg a nőgyógyásznál, hogy pcos-em van, és másnál se érdekelte az orvost ez?

Figyelt kérdés
Menstruáció elmaradása miatt kerestem fel a szakrendelést. Hüvelyi ultrahangon PCO-s szerkezetű ováriumokat látott. Semmi egyéb orvosi vizsgálat, semmi vérvétel intézés nem volt. Annyit mondott, hogy ha egy hónap múlva nem jön meg, akkor kontroll. Illetve ír fel fogamzásgátlót, és akkor megjön a menstruáció. Es persze ezt lekezelő, modortalan stílusban úgy, hogy nekem közben könnyezett a szemem, mivel tudom, hogy ez egy komoly dolog, és népegészségügyisként tudom, hogy mi.

2016. szept. 29. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:

1. Menj el magánorvoshoz és ott valószínűleg fognak veled törődni,mert szakrendelésről nekem sincs jó véleményem sőt az volt,hogy soha többet.

2. Megkérdezhetem ,hogy hány hónapja nincs menstruációd?

2016. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azt fogom csinálni. De annyira undorító ez az egész.

Ezen a héten lesz pont 2 hónapja.

2016. szept. 29. 15:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlen magánorvoshoz menni. Utaltasd be magad a háziorvossal endokrinológiára.

Viszont el kellene menned a betegjogi képviselőhöz, mert ez amit az orvos javasolt, egyáltalán nem megoldás, plusz még ugye bunkó is volt.

2016. szept. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Esetleg észrevettél magadon más tünetet is? Csak azért kérdezem ,mert én is abban a helyzetben vagyok,hogy nem jött meg, igaz csak 1,5 hónapja, de kicsit félek,hogy komoly lehet az ügy.
2016. szept. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Betegjogi képviselő? Ezen jót nevettem. Na mindegy. Valószínűleg a pcos nem minden esetben akkora borzalom, mint ahogyan gondolod, pl. egyik barátnőm úgy teherbe esett vele, mint a huzat, ráadásul 1 alkalomból. Úgyhogy nem biztos, hogy a dokit kellene utálnod. Az, hogy milyen a stílusa más kérdés, de könnyen lehet, hogy te reagáltad túl a dolgot, nem szemétségből írom, velem is történt már ilyen. Ha jobb ellátást akarsz menj magándokihoz, sőt ebben az esetben érdemes is lenne, hogy tisztázza mi is a helyzet veled, milyen állapotban vagy.
2016. szept. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Olyan hierarchia rendszer van abban a kórházban (egyébként a szekszárdi), hogy semmit nem számítana sajnos a betegjogi képviselő sem. Az lehet, hogy számított volna, ha lemondom, hogy mi vagyok, de ezzel nem szeretek visszaélni. Csak azért mentem oda ma, mert sajnos od atartozom területileg. és most értem rá, gondoltam kiderítem, mi a baj. de most felfogom használni a kapcsolataimat, mert sajnos máshogy nem fog menni.
2016. szept. 29. 15:13
 7/9 A kérdező kommentje:
A fő tünet a menstruáció elmaradása volt, illetve jobban szőrösödök egy picit.
2016. szept. 29. 15:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Vannak az orvosok és vannak a nőgyógyászok..
2016. szept. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia nekem 2009 ben mondta eloszor a doki hogy pcos fogalalmam nem volt mi az es persze nem kuldott tovabb semilyen vizsgalatra irt fel olyan gyogyszert ami meghozta aztan nem elment a rendelobol az orvos masik jott a helyere megint elmentem mert harom honap mulva sem jott meg o egybol ravagta hogy endokrinologia elmondta mivel jar azota is ugyan az a helyzet es szedek metformint de nagy valtozas nincs sajnos lehet en nem csinalok jol valamit

Szerintem valts orvost mert endokrinologushoz kell ezzel menni

2016. nov. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!