Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szőrős a mellem. Mit tegyek?

Szőrős a mellem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy sok szőr van a mellbimbóm körül..

Szeretnék lefeküdni a barátommal, de így nem merek. Így nem tudom elfogadni magad..tőle sem várhatom el.

A csipeszes megoldás sajnos nem jó, mert elèg sok van és feketék is:(

Epilátor vagy ganyta szintèn nem, mert az ilyenektől mindig benőtt szőrszálak lesz a vège.

Még nem voltam nőgyógyásznál..az lenne a kérdésem, hogy esetleg valaki tudja e, hogy van e valamilyen olyan fogamzásgátló tabletta ami egyben női hormonokat is tartalmaz?

(Remélem nem írtam hülyeséget csak hallottam már róla,hogy vannak olyan nők akiknek túl sok férfi hormonjuk van és ezért valamiben mások mint a "normális" nők. .

17 éves vagyok anyukámmal is mindenképp kell majd erről beszélnem ugye?

Nagyon kínosnak érzem az egész témát.



2016. okt. 3. 18:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Csajszi

Ha szeret

Pont nem érdekli majd,

Te kellesz,ahogy vagy.

2016. okt. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ne hazudjál már neki! Kinek kellene egy szőrös mellű nő? Farkasembernek?
2016. okt. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Honnan tudod,h nem vagyok vérfarkas!
2016. okt. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nem hazudnin akarok neki!

Szeretnem ha ez a problemam megszunne.

2016. okt. 3. 19:27
 15/19 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászaton biztos tudnak ajánlani megoldást.
2016. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Lézeres szőrtelenítés.
2016. okt. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de ez nem fog megoldódni,hiába mész orvoshoz.(tapasztalat) Csak szőrtelenítésben tudsz gondolkozni és ha egy kitépős módszer sem jó,akkor borotváld és nem kell titkolni a párod elől,nem fogja zavarni. Én is ezt teszem. L.
2016. okt. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom, mennyi neked a sok. Nekem is van 4-5 szál, de azt időnként kiszedem csipesszel. Gondolom a lábadat is gyantázod vagy fogod legkésőbb 2-3 év múlva. Hónalj, bikinivonal szintén. Ha egy fiú nem akarja tudomásul venni, hogy egy női testen is nő szőr, az éretlen a párkapcsolatra.


Szedd ki nyugodtan a szőrszálakat, de csak a sötét színűeket. Különben a többi is megerősödik. A borotvát és a gyantát épp ezért nem ajánlom.


Sokkal jobban aggaszt, az hogy valóban kész vagy-e arra, hogy lefeküdj a barátoddal. Ezt inkább ne kapkodd el. Még nagyon fiatal vagy, mostanában túl sok fájdalmas történetet hallottam arról, hogy túl hamar bizonytalan lelkiállapotban ugrottak bele egy szexuális kapcsolatba, aztán gyorsan vége lett. (Bocs az utolsó mondatért, nem féltékeny vagyok, inkább féltelek. Több éve vagyok férjnél, lányaim is vannak)

2016. okt. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Így több, mint 2 év után kérdezem, hogy mi lett a megoldás?
2019. jan. 5. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!