Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász klion D hüvelytab...

A nőgyógyász klion D hüvelytabblettát írt fel nekem. Hogyan alkalmazzam?

Figyelt kérdés

Gyulladásra kaptam, gombán nincsen. Az orvos emlékeim szerint azt mondta, hogy két naponta használjam, viszont ahogy utána olvastam mindenki naponta használta. Lehetséges, hogy nekem két naponta kell alkalmazni vagy valamit félre értelmeztem?

Valamint arra is kíváncsi lennék, hogy tényleg égést és viszketést fogok tőle tapasztalni?



2016. okt. 4. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is éreztem égetést,de fontos,hogy ne hagyd abba a kezelést,ha tapasztalod. Nekem segített. Ha azt mondta az orvos,két naponta használd,akkor tedd azt,és ha pár tabletta után sem érzel javulást,használd minden nap.
2016. okt. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A recepten is az szerepelt hogy este 1 és a gyógyszertárban is ezt írták a dobozra. Lehet valamit félre értettem zavaromban és azért emlékszem arra, hogy azt mondta két naponta...
2016. okt. 4. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

PH visszaállítót nem ajánlott? Nekem arra mondta az orvos, hogy a hüvelytabletta után 2-3 naponta használjam.


Egyébként az első két nap kicsit égett a klion d-től odalent, de leginkább csak a felhelyezéskor.

2016. okt. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Visszaállítót nem ajánlott. Mondtam neki, hogy használok intim mosakodógélt, lehet azt elégnek titulálta.

Köszönöm a válaszokat!

2016. okt. 5. 06:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is mindig esténként alkalmaztam naponta. Az égető érzés pedig azt jelenti, hogy dolgozik az anyag. A második-harmadik szem után már nem lesz kellemetlen. Jobbulást! :)
2016. okt. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. okt. 6. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!