Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász átszakította a...

Nőgyógyász átszakította a szűzhártyámat, pedig mondtam, hogy mi a helyzet. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mondtam, hogy szűz vagyok, de mégis megvizsgált azzal a kacsával vagy mivel...Nagyon fájt, véreztem is utána, azt mondta a rákszűrést máshogy nem tudja megcsinálni. Azóta is fáj a helye. Mit csináljak? Sajna senkinek nem mertem elmondani...

2016. okt. 4. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól még nem szakadt át.
2016. okt. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha olyan bajod van, akkor muszaj. Egy esetleges rakhoz kepest az a kis nyalkahartya darab jelentektelen dolog. Semmi nem mulik rajta, ettol te meg szuz vagy. Egyebkent egyaltalan nem biztos, hogy atszakitotta. Lehet mar regen el volt szakadva, vagy olyan szerkezete volt, hogy meg lehetett csinalni a vizsgalatot. Rakszures utan sok nem szuz is verzik, es bizony ha be vagy feszulve, felsz, osszeszorul a huvelyed es fajdalmas szuzessegtol fuggetlenul.
2016. okt. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Mit csinál? semmit bazz. ha elszakadt, hát elszakadt, nem történik abból semmi, kiv., ha ti muzulmánok/romák vagytok és él nálatok a "véres lepedő az ablakban az első éjszaka után" :D

rohadtul senkit se érdekel, hogy ott van-e a hártyád vagy sem. anyádékat sem...

2016. okt. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Stabil párkapcsolatom van és szó szerint olyanok vagyunk mint a nyulak, mégis mindig vérzek vizsgálat után belülről.

A fájdalom idővel elmúlik. Csinálni semmit nem tudsz, nem attól a kis bőrdarabtól vagy szűz.

2016. okt. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Az a kacsa nem veszi el a szűzességed, ahhoz férfi kell.
2016. okt. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontozzatok le b$zd meg, rengetegszer jártam szüzen nőgyógyászhoz, és nem lyukasztotta ki a szűzhártyámat a kacsával. -.-
2016. okt. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is szűz vagyok elmentem nődokihoz és nekem nem csinált rákszűrést még kacsával sem, csak simán megvizsgált és megultrahangozott
2016. okt. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!