Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van hogy egyszerűen nem...

Miért van hogy egyszerűen nem múlik el az égő vizelet érzés? E-Coli!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Március óta folyamatosan küzdök ezzel a problémával. Előszőr csqk egy két honap volt az elteress aztan egy ket het vegul napok az elmulas es a kiujjulas kozott. E-Coli baktériumot talaltak a vizeletemben mindenféle orvosok (tényleg mindenhol voltam mar) shörnyű érzés hiszen miutan a gyengebb dolgok mint teak tozegafonya meg tarsaik mar nem hatottak jottek az antibiotikumkurak osszesen nyolc. Foleg summetrolim, nitrofurantoin,zinat amiket tobbszor megkaptam es nehany masik. Segitsetek mit tegyek? Egeszegesen elek sportolok.

2016. okt. 6. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok folyadék, vizelethajtó teák. Székelés, nemi érintkezés után amint lehet, mosakodás. A tőzegáfonya az E. coli megtapadását gátolja. Megfelelően meleg öltözködés hidegben.


Nekem kb. 7 hónapig tartott, ezt már lassan eléred, drukkolok neked, hogy tényleg vége legyen.

2016. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom megfelelően törlöd meg magad WC használat után?!
2016. okt. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem sajnos a történetet én is. Végigjártam az utakat, egy ideje már nem jött elő szerencsére. Egy elég komoly gyógyszer kúrát kaptam legutóbb, mert akkor kórházba is kerültem vele. Azóta figyelek a megfelelő törlésre. Együttlétek után ha kell, ha nem megyek a mosdóba, sok folyadékot iszom, melegen öltözködöm. Ha a legapróbb gyanú is felmerül, már szedem is a tőzegáfonyát. Én egy ideje már jobban vagyok. Remélem te is találsz megoldást. Nekem az antibiotikum tuti a Zinat volt, de mellé is kaptam ott még valamit a kórházban. Ha jól emlékszem Q betűvel kezdődött a neve és egy elég erős gyógyszer. Sajnálom, nem fog eszembe jutni. :(
2016. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek! #2, igen...
2016. okt. 8. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!