Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmehetek nőgyógyászhoz, ha...

Elmehetek nőgyógyászhoz, ha már 2 hónapja nincs menstruációm és 100% nem vagyok terhes? 21L

Figyelt kérdés
Nem fáj semmim,de nem értem miért nem jön meg,az interneten azt írják 3 hónaptól számítják a mensi kimaradást, ezért kérdezem,hogy mehetek e vagy felesleges és el fog küldeni?
2016. okt. 8. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elküldeni biztos nem fog. Egy általános vizsgálat nem árt.
2016. okt. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Általános? Szóval ez tök normális,hogy nem menstruálok?
2016. okt. 8. 10:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem normális, de sok oka lehet. Fogyás, stressz, stb. Nekem régebben túlzásba vitt sportolástól maradt ki hónapokra. Általános vizsgálat, labor, ultrahang nélkül nem fognak nekiesni hormonkezelésnek vagy más durva beavatkozásnak, mert azzal lehet, hogy végképp felborítanák a szervezeted működését.
2016. okt. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én elmentem mikor ilyen problémám volt. Megvizsgált, elküldött hüvelyi ultrahangra és mivel nem mutatott ki semmi kórosat, csináltatott hormonális vérvételt. ( kiderült, hogy pajzsmirigy-alulműködés)
2016. okt. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Magándoki vagy állami?

Köszönöm a válaszokat, biztos,hogy nem fogyás és stressz áll a háttérben. Sem hízás,normális a testalkatom nem sportolok túlzottan ,2 naponta futok 30 percet évek óta,egészségesen eszem.

2016. okt. 8. 11:15
 6/11 anonim ***** válasza:
SZTK. Egy nap alatt minden meg volt ( vérvétel eredményére kellett csak várni).
2016. okt. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, államiban, UH (hüvelyi nem volt a rendelőben csak a kórházban) 2hét múlva volt, ennek a másnapjára rendelt vissza a papírral, addig vérvétel kellett, ez 3napos várakozással volt mert volt benne hormon.

Nem volt elég vastag a méhnyálkahártyám és szintén pajzsmirigy alulműködés... :\

2016. okt. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De nekem semmi tünete nincs ami erre utalhatna. Egyszer voltam itt sztkban ,de az a doki olyan volt mint aki lottón nyerte a diplomáját,még a nővérek is láttam,hogy kinevetik olyan hülyeségeket beszélt. Azóta nem szívesen mennék sztkba :S
2016. okt. 8. 14:20
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem se volt semmi tünetem, szubklinikus alulműködés ami még nem produkál tünetet vagy nem egyértelmű de vérképben már van eltérés ami miatt kezelni kell :\

SZTK-ban választhatsz hogy kihez mész, ehhez tuti ne menj, de érdemes úgy odamenni hogy van egy vérképed (háziorvostól kérj legyen benne vas, vitaminok és tsh mindenképpen!) annál előrébb leszel.

Én magánba tapasztaltam rosszat sajnos... 6percet voltam bent vizsgálattal együtt, a gondomat nem oldotta meg a doki és ez került 8ezerbe, az is ennyibe került hogy ránézett a visszavitt papírra és közölte hogy semmi eltérés nincs, 3perc volt, párom kint mérte...

2016. okt. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tegnap belázasodtam és erős szúró fájdalom jelentkezett járás közben ,de kb köldök felett kicsivel jobb oldalt. Azóta mellkasban nyomás érzés,nem tudom ,hogy van e összefüggés a kettő között? :S
2016. okt. 9. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!