Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem rég szültem, kb egy...

Nem rég szültem, kb egy hónapig tudtam szoptatni. A babám,8 heten menstrualtam, pár csepp volt, elég volt a tisztasági betet. Most ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Azóta viszont semmi, pedig mostmár eltelt azóta 2 hónap. Víz szeru folyasom van, szagtalan, nem csip, nem eg .Magán orvoshoz jártam, viszont most nincs pénzem elmenni hozza, egy vagyont ker a vizsgálatért! A kórházba pedig be nem teszem a lábam, ahol en lakom borzalmas az ellátás!

2016. okt. 11. 09:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Az első pár hónapban teljesen normális. A hormonok nem ürülnek ki egyik napról a másikra, hónapokba telik. Ha jó emlékszem nekem azt mondták a szoptatás befejezése után fél évig normális, ha egyáltalán nem jön meg.
2016. okt. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!