Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat ha egy tampont...

Mitől fájhat ha egy tampont vagy akár az ujjammal érek hozzá?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy magyarázzam érthető legyen de ha felhelyezek egy tampont fáj, most hogy hüvely tablettát teszek fel az is illetve ha az ujjamal nyúlok fel akkor is, a szeméremdombon felett picivel és egy ilyen égető, fájdalom érzést tapasztalok rettenetes.


Voltam nőgyógyásznál ő sok mindent mondott, hugyhólyag fertőzés, Candidám van stb de még mindig fáj és sex közben(amikor egyáltalán tudtam is, mert volt amikor annyira fájt, hogy nem) néhány pozicóban is fájdalmas volt ha hátrább dőltem..Valaki esetleg tudna segiteni?Öröke igy lesz??



2016. okt. 11. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fertőzés még megvan,az csinálhat egy idült gyulladást,ami fájdalommal jár. Nme tudom csinált-e az orvos kolposzkópiát,de a méhszájseb is járhat fájdalommal. Ne nyugodj bele! Menj vissza az orvoshoz!
2016. okt. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Vagyis ha jól értem, fertőzésed van és fájdalmat érzel. Nos, a fertőzés hüvelygyulladást okoz, ami fáj. És olyankor igen, minden fáj.

És nemi életet élsz. Ugye azt elmondták, hogy ha fertőzésed van, illetve ha kezelnek fertőzéssel, akkor a nemi élet minden formája (behatolás, orális szex is) tabu? Mert tabu! És ilyenkor a partneredet is kezelni kell, mert nagy valószínűséggel átadtad neki és nem elég, ha te ki vagy kezelve, mert ha ő nincs, szépen visszaadja neked és ide-oda dobáljátok egymásnak.

És ha annyira gyulladt a terület, akkor nem kúpot kell használni, hanem szájon át szedhető gyógyszert szedni rá. Ami egyébként sokkal hatásosabb is és a kezelés végével helyre kell állítani a hüvelyflórát erre való készítménnyel, amit vény nélkül kapsz a patikában.

De mindez mit sem ér, ha nem egy felelősségteljes orvosnál voltál, aki csak hasra ütésre mondta, hogy mi bajod van és írt fel valamit. Ilyenkor hüvelykenet tenyésztés kell, amiből kiderül, hogy pontosan milyen kórokozó okozza a gondot és az milyen számban van jelen, így tudnak célzottan kezelni.

Valószínűleg a problémádat az okozza, hogy nem vagy te sem normálisan kikezelve, a partnered meg egyáltalán nincs kikezelve.

2016. okt. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Egy éve nem élek már nem életet, nincs is partnerem és fájdalmas volt..


Kezelt több nőgyógyász de csak pár hétig honapig voltam jól, aztán kezdődik megint...

2016. okt. 11. 19:29
 4/12 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg valamilyen gombas fertozesed lehet. Ezt mosdoban, uszodaban is elkaphattad. Lehet, hogy antibiotikus kezelesre is es kupra, kenocsre is szukseg lenne a teljes gyogyulashoz!
2016. okt. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Orvos mikor vizsgált?
2016. okt. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Antibiotikum miatt is van(részben) Candidam, nem tenne jót neki.

Legutóbb júliusban, de már lassan minden félévben járok dokihoz..

2016. okt. 12. 07:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Elhiszem,hogy már unalmas és kellemetlen mindig visszamenni,de ne nyugodj bele! Nem lehet örökké így! Igenis ki kell kezelni az okát, ami lehet gyulladás, de akár méhszájseb is. Rákszűrést gondolom csináltak?
2016. okt. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen csináltak de jó lett az eredmény, gombás fertőzést mutatott ki a kenet :D
2016. okt. 12. 08:58
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fertozes mellett is lehet tokeletes a rakszures eredmenye.

Te magad irtad le az utolso valaszodban, hogy gombas fertozest mutattak ki. Akkor igy egyertelmu, hogy mi okozza a panaszodat.

Miert is kerdezed, hogy mi okozhatja? Amig nincs kikezelve, kellemetlensegeket fog okozni.

Lehet eleg lenne egy kup...

2016. okt. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De amikor kikezeltek utánna is fájt(hiába nem volt fehér folyásom stb)...
2016. okt. 12. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!