Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha kihúztam a tampont és...

Ha kihúztam a tampont és nagyon fájt + vákuum keletkezett a hüvelyemben miközben kihúztam --> ettől lehet valami bajom a későbbiekben?

Figyelt kérdés
2016. okt. 8. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. De szerintem kerdezz ra egy nogyogyasznal hogy mi a helyzet mert nem szabad egyaltalan fajjon se mikor felteszed se mikor kihuzod a tampont
2016. okt. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig elő szokott fordulni, hogy fáj. Általában amikor túl hamar veszi ki az ember. Legalább 3 óra teljen el kérdező! Kivétel persze a nagyon erős napokon, mert akkor előfordul, hogy sűrűbben is cserélni kell.
2016. okt. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elég kevés vér jön nekem, sosem telik meg. De néha muszáj vagyok tampont használni úszás miatt. Én most inkább emiatt a vákuum dolog miatt aggódom :/ mert tényleg olyan érzés volt, félek hogy nem-e okoztam valami bajt
2016. okt. 9. 00:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, maximum a tampon mivel nem volt eléggé feltelve vérrel, ezáltal nem volt síkos felsérthette a hüvelyfalat.

Nem tudod ilyenkor kihagyni az úszást? Még tamponnal sem jó ötlet menstruáció alatt, főleg ha ilyen problémáid is vannak.

2016. okt. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!