Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombától lehet sárgás-ba...

Hüvelygombától lehet sárgás-barnás-rózsaszínes folyás?

Figyelt kérdés
Minden hónapban előjön. És ilyen fehér darabos cuccok vannak a hüvelyem külső felén. És a folyásom barnás rózsaszínes vagy sárgás. Mennyisége nem sok, erőlködésnél jön ki sok.
2010. ápr. 25. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Húha, ez egy elég súlyos fertőzésnek tűnik. AZonnal kezelni kell.
2010. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de azért én már rég elmentem volna nőgyógyászhoz. Biztos nem élnék így hónapokig.
2010. ápr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elmentem:S

Fogamzásgátlótól alakult ki, már abbahagytam de nem múlik:S

Kaptam rá Canestent, elmúlik és újra kialakul:S

Amúgy nem mindig ilyen a folyás:S Csak az utóbbi pár hónapban. És mindig csak pár napig:S

Másnak volt ilyen??

Nőgyógyászhoz csak május közepén tudok menni sajna:S:S

2010. ápr. 25. 17:41
 4/5 anonim ***** válasza:

canesten hüvelygombára van.Fogamzás gátlótól nem lesz valakinek hüvelygombája....

azért ennyit a 10 éves munkásságom alatt a kórházban énis tudok. Valamit keversz.

Mindenesetre jobb választ kapsz mégiscsak az orvosodtól, mint itt bárkitől is.

2010. ápr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, tőlünk nem fog elmúlni. Szóval a canesten egy kisebb fertőzést tud max kezelni, amikor már ilyen fókú, hogy ekkora gáz van, arra már általában a doki kevertet ki valamilyen kúpot az alapján, hogy megvizsgál. A foggátló igen, bekavarhat, de ilyen mértékű fertőzés attól nem alakul ki. EZ szerintem egy elhanyagolt fertőzés. Nagyon csúnya vége vége lehet, úgyhogy felőlünk mindegy mikor mész dokihoz, de azonnal kellene, csak magad miatt kell, nekünk nem kell magyarázni mikor tudsz menni.
2010. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!