Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelygombától lehet narancssá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygombától lehet narancssárgás-barna enyhén rózsaszínes folyás? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Nagyon viszketek lennt. Amióta fogamzásgátlót szedek sajnos sokszor van hüvelygombám. De csak az utóbbi 2 hónapba van ilyen színű folyásom, a mensen előtti héten 2-3 napig. Ez mitől van? Nem hat a tabi? Vagy a gombától? Valakkinek volt már ilyen?
2009. dec. 9. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia ezt nem tudom így megmondani, de szerintem sürgősen keresd fel a nőgyógyászod, mert ez eléggé furi.
2009. dec. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Már egyszer fel tettél ugyanezzel a témával kapcsolatos kérdést...., vár meg arra a választ!

Amúgy igen, ez gomba!

2009. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

én csak ezt a kérdést tettem fel...most..no mind1

ez lehet a gombától?

2009. dec. 9. 18:12
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, ez gomba, hiszen a leírtak alapján te hajlamos vagy rá. Sajnos neked ezzel egész életedben küzdened kell.
2009. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha más színű,és erős,kellemetlen illatú lesz a hüvelyváladékod,ha viszketsz,néha fáj a hüvelyed,akkor spuri a nőgyógyászhoz!Ő majd megvizsgál,és megmondja mivel kezeld.Tuti egyébként,hogy gomba.Én sajnos sokat vártam,míg elmentem vele,és már a pisilés is csípett.Te ne várj vele sokat,mert elfertőződhet,és akár a méhed is kárát láthatja!
2009. dec. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

kezelem Canesten krémmel, az mindig segített

csak nem tudom mitől barnás-rózsaszínes a folyásom, ami csak 1-2 csík a bugyin

2009. dec. 9. 19:10
 7/7 anonim ***** válasza:
ezek a krémek csak átmeneti megoldást jelentenek, nem gyógyulsz meg így soha!Csak orvos tud segíteni. A hüvelygomba meddőséget is okozhat!
2009. dec. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!