Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi folyhat belőlem?

Mi folyhat belőlem?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem észre, hogy ilyen egybeálló -viszont kevés,de termelődik- zselés, nyúlós, ragacsos színtelen, szagtalan darabok jönnek ki belőlem. Egyébként egy hete kemènyen szedek antibiotikumot, vitaminokat, gyógyszereket. Olvastam hogy menstruáció kezdete előtt szokott ilyen lenni (nem sokára meg kéne jönnie), de eddig még sose volt.

Nem akarok orvoshoz szaladni, mivel nem csíp, nem fáj a hüvelyem meg semmi, csak kicsit aggaszt hogy mitől lehet.



2016. okt. 12. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
A nagyobb dózisú antibiotikum nem csak a rossz bacikat tudja kiölni a szervezetből, hanem a hüvelyflórát is haza vághatja. Attól, hogy nem fáj még lehet gomba pl. Ha a gógyszeres kezelés után pár nappal is fent áll a dolog én meglátogatnám a dokit.
2016. okt. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Simán fehér folyás is lehet. Az hamarabb kialakul, mint a havibaj.
2016. okt. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!