Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló - van akinek...

Fogamzásgátló - van akinek elmulasztotta a pattanásokat?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi idő múlva tapasztaltatok javulást?
2016. okt. 12. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem először 4hónapig szép volt tőle (diane35), 1hónap alatt elmúltak a kisebb pattik, főleg a hátam és a mellkasom volt ilyen, az 100%is tiszta lett, majd a 6.levéltől csinált egy súlyos aknét az arcomra, 1évig még szedette a doki, majd lecserélte másik antiandrogénre amivel 2hónapig nem voltak pattanásaim, majd ismét 1évig szedette, de szenvedtem mert középsúlyos bőrgyulladásos aknét csinált...(cisztás mély pattanások de csak az arcomon...) értetlenül álltak előttem mert hogy pattanásos bőrre való tablettát adott.... Abbahagytam az antiandrogént és nem térek vissza, elmentem máshoz és kaptam sima nem antiandrogént fogamzásgátlásra és azóta sincs gondom, a két problémás bőrre való tabletta okozta mint mellékhatás hibába arra való... Csak a régi doki nem foglalkozott azzal hogy a hátam, mellkasom tiszta lett és nem változott, tudnia kellett volna ebből hogy más a gond.
2016. okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy javul, de nem egy embertől hallottam már, hogy miután abbahagyta a szedését lett brutálisan pattanásos. Csak ezért biztos hogy ne szedj! Inkább bőrgyógyászhoz menj el, ha pattanásos vagy.
2016. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!