Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha fehér folyásom van és úgy...

Ha fehér folyásom van és úgy megyek nőgyógyászhoz hogy hiaba fürdök le az ugyan ugy lesz mire odaérek az gáz?

Figyelt kérdés
Már egy ideje el szeretnek menni csak most gyűjtöttem annyi bátorságot hogy elinduljak es szeretnek fogamzásgátlót is feliratni de annyi minden összejött hogy szinte rettegek akkor a feliratassal inkabb még varjak?
2016. okt. 13. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:

:)))


Egy átlag nőgyógyász az ömlő vértől kezdve a legrondább nemi betegségekig mindent látott már, amit egy nő produkálni képes :) És pontosan tudja, hogy a több-kevesebb folyás teljesen normális. Emiatt nem kell parázni. Az a ciki, amikor valaki tényleg napok óta mosdatlanul, szutykosan érkezik.

2016. okt. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem is értem hogy van ehhez gusztusa...de most megyek először és nagyon Félek:(
2016. okt. 13. 12:58
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Ne féljél ettől, ez a munkája. Hozzászokik a néhány év alatt, és onnantól kezdve a páciens leszek, akit pont olyan természetességgel vizsgál lenn, mint ahogy meghallgatja a háziorvos a hátad. Neked persze kellemetlen, mert nem vagy hozzászokva, és ez normális, de próbáld a fejedbe vésni, hogy nem a borostád, a kiütéseid vagy a normális hüvelyfolyásodat fogja vizslatni és becsmérelni :)


Amúgy egy fogamzásgátló esetén a vizsgálat általában annyi, hogy vesznek egy méhnyakkenetet, ami kb. öltözéssel együtt 2 perc, illetve ha alapos, akkor megtapintja a melled (bár fiataloknál ezt sokan meg sem csinálják). Azontúl pedig ruhában leszel.

2016. okt. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálok laza maradni es köszönöm
2016. okt. 13. 13:15
 5/5 anonim ***** válasza:
A fehérfolyás teljesen természetes dolog, minden nőnek van. Nem értem, miért ennyire gáz ez. :)
2016. okt. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!