Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Utánna néztem. De nem ugyan...

Utánna néztem. De nem ugyan az! Akkor ez mi?

Figyelt kérdés
Fehér cucc jön ki a puncimból.... Utanna neztem, de csak olyanok vannak, akiknek nagyon jon... Nekem csak pár csepp... Lehet előjele a menstruációnak? Most is volt ( kb 2 csepp, de nagyon rosszul voltam... Hányingeremnlett, elsápadtam..stb.) 12/L

2015. márc. 15. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
teljesen normális, mindenkinek mindenkinek van, van kinek kevesebb, van akinek több, bármikor menstruálhatsz is most már, legyen nálad mindig betét
2015. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
- mindenkinek :)
2015. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lehet hogy akár ma este??
2015. márc. 15. 20:46
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom h te hány éves vagy, de nekd milyen volt ilyenkor? Ugyan ugy elsápadtál.....?
2015. márc. 15. 20:47
 5/14 anonim ***** válasza:

40 éves vagyok :) én akkor voltam nagyon rosszul amikor megjött, az első pár órában, hánytam-ment a hasam,görcsöltem, kivert a víz, szóval megszenvedtem vele ,remélhetőleg neked nem lesznek majd ilyen problémáid, nekem ezek szülés után maradtak el...

igen akár ma este is megjöhet neked is, de az is lehet, hogy még 1-2 év is eltelik, sajnos nem látok beléd, és jós sem vagyok, hogy biztosat tudjak neked mondani :) de készülj fel rá, és igazából addig örülj, míg nincs ilyen problémád :)

2015. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. márc. 15. 20:55
 7/14 A kérdező kommentje:
És egyébként és tudnám használni a tampont?
2015. márc. 15. 21:02
 8/14 anonim ***** válasza:
szerintem maradj még a betétnél az elején, aztán később kipróbálhatod, mert az biztos, hogy sokkal kényelmesebb, de ilyen fiatalon én még nem javasolnám :)
2015. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Persze elhiszem :) csak ha mondjuk nyaralunk és bemennék a vízbe? Vagy ilyenkor inkabb ne? Csak mert en amikor lehet bemegyek es egy kicsit fura lenne ha most nem mennék
2015. márc. 15. 21:08
 10/14 A kérdező kommentje:
De egyébként ha nagyon muszáj lenne tudnam használni?
2015. márc. 15. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!