Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi mindkét oldali szurkálá...

Alhasi mindkét oldali szurkálás, alhasi égő érzés, kisebb derékfájdalom és gyakori vizelés?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete kezdődött kisebb petefészek körüli szurkálással, puffadással. Most hétvégére erősödött a fájdalom ami mellé égő, vérbőség érzet társult,2 napja a vizelési inger is fél óránként. Fogamzásgátlót szedek és 1 hét múlva jönne meg. Volt valaki hasonló helyzetben? Mi lett végül?

26L



2016. okt. 15. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:

De miért nem mentél el orvoshoz???

Amúgy így első tippre húgyhólyaghurutra tippelnék, illetve egy hüvelyi fertőzést-gyulladást (netán petefészek vagy méhgyulladást) sem tartanék kizártnak.

Ezzel baromi sürgősen menj orvoshoz és ne itt kérdezősködj!

2016. okt. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most voltam az István kórházban, ahonnan elküldtek mivel nem a kerülethez tartozom, de alapból nem vagyok budapesti a lakcímkártyám szerint, de itt lakom,kivitatkoztam magam az asszisztenssel is, akkor sem vizsgáltak meg. Egyébként nem csíp nem fáj a pisilés egyáltalán.
2016. okt. 15. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért ez durva. De akkor mit mondtak, hogy mégis hová menjél?

Pedig ezzel tényleg menj el orvoshoz. Ha mást nem, hát privátban.

De tényleg a tüneteid gyulladásra utalnak.

És az, hogy nem csíp vagy fáj a pisilés, az egy dolog. Nekem szimplán alhasi fájdalmam volt, még csak sűrűn sem kellett mennem pisilni, mégis húgyúti gyulladásom volt.

2016. okt. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül a honvéd kórházban megvizsgáltak, vér negatív, vizelet negatív, normál és hüvelyi UH negatív.... fogalmam nincs miért nyilal mégis azóta is.
2016. okt. 16. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!