Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hat a fogamzásgátló az szedés...

Hat a fogamzásgátló az szedés első napján?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy a menstruáció végén amikor be kell venni az első fogamzásgátló bogyót, akkor már kifejti a hatását? Az elmúlt egy évben rendszeres volt a szedése.

Bónusz kérdésként még arra is kíváncsi vagyok, hogy a menstruáció ideje alatt is van valamennyi védettség akár a vérzés előtti bogyószedésből, akár a menstruálásból adódóan?


Köszönöm a válaszotokat előre is!



2016. okt. 16. 00:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, sikeresen elírtam a címet. :) De biztos értitek miről van szó :)
2016. okt. 16. 02:49
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értem. A fogamzásgátlót nem a menstruáció végén kell elkezdeni, hanem az első napon. Így leszel védett már az első két hét után, bár én megvártam az első hónapot, nem akartam kockáztatni. A 7 napos tablettamentes szünetben is védett vagy. Akkor is, amikor megvan a mensi, és akkor is, amikor már nem szeded a gyógyszert, de még nem jött meg.

20L

2016. okt. 16. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%

Ez hormon. Nem olyan, hogy mit tudom en a kovetkezo napi szeklettel tavozik pl :D

Fogjatok mar fel, emberek! H O R M O N !!!!! Pls ne kelljen mar tepnem a billentyuzetet allandoan

2016. okt. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ember. Pont emiatt kérdeztem. Mivel a menstruáció alatt 7 napig NEM szedik. 7 nap alatt többször is szarik az ember ezért gondolhatnád, hogy nem ilyen hülyeségekre gondolok b*szod. Ezért kérdeztem, hogy 7 nap elég e arra, hogy teljesen elmúljon a hatása.
2016. okt. 17. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!