Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Járt már valaki így? Szerintet...

Járt már valaki így? Szerintetek mi a teendő?

Figyelt kérdés
Majdnem egy hete arra ebredtem fel, hogy nagyon erosen verzem ott lenn. Elmentem nodokihoz, aki ultrahang meg egyeb vizsgalat utan azt mondta, hogy nem lat semmi elvaltozast, valoszinu attoreses verzesem van, gyenge lehet mar a fogamzasgatlom, irt masikat. Azert elmentem masik dokihoz is, aki viszont azt mondta, nem kell masik gyogyszer, jo a regi is attol fuggetlenul. Ugye akkor lephet fol ezenkivul verzes, ha hasmenesem, hanyas, vagy antibiotikum szedes, ilyenek voltak. Na nekem egyik sem, de szerinte akkor is jo a regi antibebi. Hozzaertok velemenyet kernem es meg annyi, hogy amit elfelejtettem dokinak mondani, hogy Canesten huvelytabit hasznaltam, esetleg attol verezhettem?

2016. okt. 17. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A Canestentől nem lehet erős vérzésed. Még a gyulladástól sem,ami miatt a Canestent használtad. Az okozhat vérezgetést,pecsételést,de nem erős vérzést. Szedd még a régi tablettát és ha újra jelentkezik a vérzés,akkor váltani kell.
2016. okt. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így még sosem jártam

[link]

2016. okt. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszer még nem akkora gond, mert az áttöréses pecsétlés egyszer oké, de ha a következő ciklusban is van vérzés akkor váltani kell mindenképpen ugyanis akkor a védelem is gyengül!

Nekem is így volt, egymás utáni számít a kisebb vérzésnél, erősnél főleg!

2016. okt. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! :) és szerintetek elfogy ez a levél, ugyan úgy hagyjak szünetet, hogy jöjjön meg a menszi? Mondjuk gondolom csináljam úgy, ahogy eddig is, a kérdésem inkább arra iranyulna, hogy attól függetlenül, hogy most egy hete pecsételek (első nap volt erősebb vérzésem) meg fog jönni rendesen igaz?
2016. okt. 17. 21:10
 5/5 anonim ***** válasza:

valószínű meg fog jönni ugyanúgy és kell szünet, az új gyógyszerrel ugyanúgy folytatod mintha nem is történt volna semmi, így a védelem is megmarad! :)

Én gyengébb más összetételre váltottam és még így se kellett kiegészítés, nem volt semmi baj belőle.

2016. okt. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!