Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire normális ez nőgyógyás...

Mennyire normális ez nőgyógyászati vizsgálat után?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam nőgyógyásznál először. Megvizsgált mindent rendben talált. a vizsgálat során kitágított kacsával majd benyúlt illetve megtapogatta közben a hasamat..Kissé fájt mondtam is neki de azt mondta ez természetes...Ma reggel mikor elmentem pisilni ahogy megtöröltem magam véres lett a papír. Fáj a hüvelyem illetve néha folyik belőle ilyen fehér színű hüvelyváladék ami szagtalan. Szerintetek mi lehet a probléma normális ez? 20 éves vagyok

2016. okt. 18. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális rákszűrés után a vérzés, bár én még sose véreztem utána. Nekem is mindig fájdalommal jár a vizsgálat, mert szűk vagyok.
2016. okt. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én is elég szűk vagyok mondta is hogy lazítsak de hát az elsőnél ez elég nehéz volt. Köszönöm a választ :)
2016. okt. 18. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs gond. Nekem is véres volt a papír.
2016. okt. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha a tünet 3napnal tovább tart keresd fel a dokit mert valamit felsértett es ne élj némi életet 1-2napig viszont teljesen normális
2016. nov. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!