Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 40-45 napos a ciklusom altalab...

Norman Bates kérdése:

40-45 napos a ciklusom altalaban, a hazi orvos 3 havi fogamzasgatloval oldana meg?

Figyelt kérdés

Kb tavaly ilyenkor ota 40-45 naposak a ciklusaim, ma voltam a haziorvosnal es azt mondta, hogy 3 honapig szedjek fogamzas gatlot. Aztan mikor mondtam neki, hogy 7 hete menstrualtam utoljara akkor mondta, hogy csinalnak vertesztet es ha abban nem lat valamit, akkor fogamzasgatlot kell szedjek 3 honapig.

Van ennek ertelme, a fogamzasgatlo tenyleg csak ugy megoldja? Kerdeztem, hogy miert, de nem mondta, azt sem, hogy mire teszteli a veremet.



2016. okt. 19. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme. Endokrinologushoz Menj el inkább
2016. okt. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi értelme, csak még jobban megzavarja a ciklusod. Inkább endokrinológushoz menj ilyen panaszokkal.
2016. okt. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet realitása a dolognak, de ez eléggé kísérletezés szintű.
2016. okt. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Angliaban elek, lassan 2 eve, nem tudom itt hol talalok olyat. A GP(haziovos) akihez udom, hogy tudok menni, de ez igy hokusz pokusznak hangzik, hogy szedjek fogamzasgatlot.
2016. okt. 19. 13:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ok, hogy megnézi a véredet. Viszont a fogamzásgátló k.vára nem fog megoldani semmit sem, már bocsánat.
2016. okt. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eloszor csak a fogamzasgatlot mondta, mar irta volna fel, es kerdezte, hogy mikor esedekes a mostani ciklusom, mondtam neki, hogy 50 napja volt meg utoljara es akkor modta csak, hogy csinalnak vertesztet.
2016. okt. 19. 13:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Én édeskömény- és cickafarkteával próbálnám megoldani. És persze elmennék endokrinológushoz, hogy kiderüljön, mi a baj.
2016. okt. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!