Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek végig csináljam...

Szerintetek végig csináljam így a 10 napos kúrát amit még az orvos akkor mondott?

Figyelt kérdés

Candidám volt, természetesen látott orvos gyógyszert meg kúpot is kaptam, viszont a menzeszem közbeszólt,emiatt a gyógyszerezést nem tudtam elkezdeni. Az orvosom azt mondta, hogy utána kezdjem el, viszont a menzeszemmel együtt elmúlt a fertőzés

Közbe elolvastam a kapott gyógyszerek mellékhatásait, és nem tudom,hogy így érdemes-e ennek kitenni magam..?!


2012. jún. 12. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Várj 3 napot, ha addig sem alakul ki újra a fertőzés akkor szerintem ne kezd el a kezelést, de a biztonság kedvéért esetleg hívd fel a dokit és kérj tanácsot!
2012. jún. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha az orvos azt mondta, hogy kezdd el utána, akkor szerintem hallgass rá. Nem véletlenül mondta, valószínűleg azért, hogy ne térjen vissza a fertőzés a későbbiekben és ne okozzon még több problémát.
2012. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Holnap reggel fel is hívom inkább a dokit!
2012. jún. 13. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!