Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzasgatlo melletti mellekh...

Fogamzasgatlo melletti mellekhatasok nektek a 7 napos szunetben is jelentkeztek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a mellfeszulesre/fajasra, labfajasra, migrenre stb.? Kinek milyen fura tunete volt? Nekem most ezek, igaz mar 1 eve szedem, most jottek elo es a 7 napos szunetben sem mulnak.
2016. okt. 21. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak az a mellékhatása, hogy depis leszek tőle kb. 2 hétre. A levél utolsó hetében jelentkezik és a szünetben is tart
2016. okt. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a szünetbe mindig egy csapásra elmúltak a mellékhatások max első nap még enyhén voltak jelen.
2016. okt. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mellfeszülés-fájás az első hónapban volt végig. Utána rendeződött és a tipikus menzesz előtti tüneteket produkálom. Vérzés előtt kb 4-5 nappal puffadás, enyhe mellfeszülés, a menzeszem 3-4. napjára elmúlnak ezek a tünetek. Ennek az egy hétnek a tünetein kívül nincs panaszom.


Szerintem érdemes lenne gyógyszert váltanod ha már ennyi kellemetlenséget okoz.

2016. okt. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!