Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betegség vagy terhesség?

Betegség vagy terhesség?

Figyelt kérdés

Mielőtt ismét elmegyek nőgyógyászhoz egy alaposabb kivizsgálásra szeretném minél több mindenre felkészülni.

2 hónapja vesztettem el a szüzességemet. A fiúval legtöbbször óvszerrel védekeztünk, ha pedig megvolt a menstruációm(vagy legalábbis azt hittem), akkor megszakításosan, de előváladék sem viszem, hogy volna került belém, mert előtte mindig orálisan kényeztettem. Ez Hollandiában történt, egy rettenetesen mocskos munkásszállóban, ahol közösek a mellékhelységek és a tussolók is. 2 hónapot laktam ott. Nem mellesleg a 7 kilót lefogytam. Mindkét hónapban napra pontosan jött meg, ami viszont aggaszt az az, hogy nagyon gyenge csak 3-4 (az általában 5 napos középerős, normális helyett)napos, alvadt, barnás vérzés volt. Fel is fáztam egyszer annyira, hogy vért pisiltem és napjában 20szor jártam wc-re. Igazából nem tudom, hogy lehetek-e terhes, ha igen, akkor már a 7.-8. hétben kellene járnom (akkor szexeltem utoljára óvszer nélkül, megszakításosan), de egyáltalán nem érzek rosszullétet, nincs étvágytalanság vagy megnövekedett étvágy, hangulatingadozás, mellfeszülés, semmi. Csak az utóbbi napokban elkezdett fájni a hasam a petefészkeknél, egy hét múlva esedések, hogy megjöjjön. Múlt héten voltam nőgyógyásznál, ő nem vett észre semmi különöset, a napoban sárgás-zöldes volt a folyásom, de az sem lett erősebb.Egyébként nemrég kezdtem az egyetemet. Mi lehet a bajom? 20L



2016. okt. 21. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom összeszedtél valamilyen nemi betegséget a pasitól. Már az is intő jel, hogy olyan húgyúti fertőzést kaptál, mint ide Etyek. A zöldes folyás sem épp természetes jelenség.

Az, hogy a petefészkednél érzel fájdalmat arra utal, hogy elég kiterjedt gyulladásban lehet a méhed is, és felszállt a fertőzés.

Hát, ezért nem ajánlott a havi vérzés alatt szexelni, mert akkor a méhnyak nyitott, és minden kórokozó könnyen fel tud jutni, ott meg jó kis banzájt csapnak.

Ja, a gyengébb vérzés is erre utal.


Kis szerencsével a fogyás is ettől a fertőzéstől lehet. Ha a srác adott a holland életérzésnek, és beugrott egy-két amszterdami kuplerájba, elég bőséges a választék, hogy mit kaphattál el.


Gratulálok!

20 évesen már tudnod kéne, hogy a gumi nem csak a terhességtől véd!

2016. okt. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem valószínű, hoyg terhes vagyok? Fogyni a kevés evéstől és a napi 9-10 óra munkától fogytam.
2016. okt. 21. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy terhes vagy, de erre egy egyszerű 400 ft-os terhes teszt pontosabb választ tud adni, mint én a gép előtt ülve.

De az is biztos, hogy ha a fertőzéssel nem mész orvoshoz, akkor egészen jó esélyed van arra, hogy ne is legyél terhes soha az életben.

2016. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"előváladék sem viszem, hogy volna került belém, mert előtte mindig orálisan kényeztettem" Pontosan ez az, ami a legveszélyesebb, ugyanis ha történt ejakuláció, együttlét közben újratermelődik az előváladék, ami "kitolja" a bent rekedt hímivarsejteket is. Ha így történt, nem kizárható a terhesség, csinálj egy tesztet.
2016. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!