Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha félidőben peteéréskor van...

Ha félidőben peteéréskor van 5napos vérzésem akkor is lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2016. okt. 19. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos kicsi az esély. Az 5 napos középidős vérzés nem normális, valószínűleg komoly progeszteronhiányod lehet. Mensi elején is szoktál barnázni? Ha igen, akkor ez méginkább alátámasztja az ösztrogén-dominanciát.
2016. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ėn most ugyanígy jårtam.Előtte soha nem volt ilyen gondom.Közėpidőben próbålkoztunk ės rå 4napra elkezdtem maszatolni.Nem tudom neked rendes vėrzėsed volt vagy maszatoltál csak?Ėn egy genetikus dokinål voltam ės azt mondta,hogy ha csak barnåzås akkor lehet terhessėg is belőle..Azóta van valami fejlemėny nålad?
2016. okt. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Közben megjött a mensim 2 napos késéssel. Tesztet negatív lett.
2016. nov. 1. 06:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor lehet esély, ha a barnázás nem középidőben, hanem a peteérés után 7-10 nappal jelentkezik. Akkor ugyanis lehet beágyazódási vérzés. De ha középidőben van ennyi maszatolás, az inkább progeszteronhiányra utal.
2016. nov. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!