Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájseb műtét után végleg...

Méhszájseb műtét után végleg elmúlik a folyás?

Figyelt kérdés

Előtte kb. 5-10 évig folyamatos, sosem szűnő folyásom volt, hüvelygyulladás, ill. a szexuális együttlét is kibírhatatlan fájdalommal járt.

Megműtöttek, most sok, vízszerű folyásom van.

Ez pár hét múlva végleg elmúlik, vagy még utána ki kell kezelni külön a fertőzést is?



2016. okt. 22. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Hááát...

Nekem is hasonló problémám van/volt. 2 éve műtöttek, a fájdalom elmúlt szex közben, de folyásom nem múlt el. Pedig én is reméltem, de csodát nem tett a műtét sem.


Hát, elvileg műtét előtt sterilnek kell lenned, szóval szerintem utána nem kell külön kezelni, mert már kezeltként műtenek meg. Legalábbis nekem műtét előtt Betadin kúpot kellett használnom, ami nagyon erős, jódos és kitisztít onnan mindent, sajnos a jó bacikat is. :D

2016. okt. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem semmilyen kúptól nem múlt el, a Betadine-tól sem, egy másodpercre sem. Egyszer enyhült az évek alatt 1-2 napra antibiotikumtól, de ennyi..

Szóval már nem tudom, mit kéne tennem.

2016. okt. 22. 11:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyanaz vagyok.

Nekem sem múlt el soha semmitől a folyás. Most is voltam dokinál, ma fejeztem be az újabb kúrát. Reménykedem azért, de nem látok sok reményt.

Csak elvileg műtétre ugye sterilnek kell lenni, ezért írtam. :/

2016. okt. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem nem mondták előtte, hogy sterilnek kell lenni. Meglepődtem, mikor erről olvastam. De esetemben ez nem is lehetséges, hisz kiskorom óta fennáll a hüvelygyulladás.

Legnagyobb gondot ez a szexnél okoz, mivelhogy gyulladt, fájdalmas is, el sem tudom képzelni hogy lehet élvezni a szexet.

Bár kórházban meséltek egy 12 éves kislányról, még meg sem jött neki, de már egy óriási cisztát találtak nála.

Nem is értem.. :(

2016. okt. 22. 18:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, nálam is a hüvelygyulladás volt, de ne aggódj, a műtét után a fájdalom el fog múlni, ha nem parázol rá pszichésen. :)
2016. okt. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül. Remélem így lesz, köszi szépen a segítséget! :)
2016. okt. 22. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!