Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindenhol 30. 000. - be kerül...

Mindenhol 30. 000. - be kerül a méhszáj seb műtét?

Figyelt kérdés

És akinek erre nem tellik az mit csináljon. Diák vagyok nincs ennyi pénzem a szüleim meg nem fizetik ki. Azt mondja ha majd szülök elmúlik. De 1. Én nem fogok 2. Mitől múlna már el? 3. Elég súlyosak a tünetei és baromi zavaróak amellett hogy ha huzamosabb ideig igy marad elrákosodhat.

Nincs valaki aki olcsón megcsinálja de nem hentes?



2014. jan. 11. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
tb-s doki
2014. jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az "állami" kórházba menj.
2014. jan. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el SZTK szakrendelésre,ott elvégzik a vizsgálatokat ingyen és beutalnak kórházba a műtétre,ahol megműtenek, szintén ingyen.
2014. jan. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Cím szerint tudtok ilyet és kit ajánlotok? Vidéki vagyok (Pest megye) Bp-en akkor is fogadnak? És hogy megy ez? Csak bemegyek kiülöm a sort és meg izsgál és vissza kell mennen???
2014. jan. 15. 07:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Pest megyében hol? Hova tartozik a körzet? Sok helyen nem fogadnak,csak ha felhívod őket és kérsz időpontot,illetve sürgős esetben oda lehet ülni,de ez nem az.
2014. jan. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!