Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen gyakran szortelenitetek...

Milyen gyakran szortelenitetek intim teruleten?

Figyelt kérdés

Azt is irjatok oda legyszives hogy milyen modszert hasznaltok (borotva,gyanta, epilator stb.)

En eddig minden alkalom elott leborotvaltam ha a baratommal tudtam hogy egyutt leszunk de a borom elegge erzekeny es felek nem birna irritacio nelkul. Masreszt felek hogy a baratom undoritonak talalna ha nem szednem le teljesenvagy borostas lenne...



2016. okt. 22. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi mar 2 eve egyutt vagyunk, de nem elunk egyutt!

Mielott megyek hozza elotte este en is mindig leborotvalom! Ja igen! Borotvat hasznalok! :D

Viszont van h ott vagyok egy hetet is tehat mire jovok el mar borostas! De nem zavarja!! Volt olyan is hogy suli utan csak leugrottam hozza de elotte nem tudtam hogy menni fogok szoval kb 4 nappal elotte borotvalkoztam! De nem zavarta! Ez normalis dolog! Amit o is tud! Tudja h termeszetes hogy ahogy neki is ugy neki is nol a szorzetd!

O sem borotvalkozik minden egyuttlet elott es biztos hogy toled sem varna el! Szoval ra esz akkor szorteleniteni mikor mar ugy gondolod hogy szukseges! :)

2016. okt. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ignis Subdialis ***** válasza:
52%
Ollót, mégpedig azért, mert egészségügyi okokból nem szabad lecsupaszítani ezt a területet, a hüvelyszáj elé hajló szőr védi a hüvelyt, ki van ez találva... Szerintem azt minden mentálisan egészséges férfinak támogatnia kell, hogy a nő óvja az egészségét és ne tegyen kárt magában.
2016. okt. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Soha.


Az előzőnek igaza van, a teljes csupaszság természetellenes, nem egészséges, valamint a borostásság tényleg nem túl vonzó egy nőnél, legyen a teste akármelyik részén, hiszen az ember a férfiborostára asszociál... Egy nő legyen finom és puha, ne legyen szúrós sehol, azt hagyja meg a férfiaknak. Úgyhogy csatlakozok: az olló a nyerő, ha fazonírozni akarsz.

2016. okt. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Körülbelül kéthetente borotválom le az egész intim területet. Van barátom 3,5 éve. De soha nem volt olyan, hogy direkt szex előtt szedtem le a szőrt. Akkor állok neki, amikor időm van rá, és amikor már kezd zavarni a hossza. Barátom szereti, ha már kicsit szőrös vagyok, elvégre nem egy óvodás babapuncit akár dugni, hanem egy rendes szőrös női pinát. :D

20N 21F

2016. okt. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!