Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet terhesség annak ellenére...

Lehet terhesség annak ellenére, hogy "menstruálok"?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A véleményetekre lennék kíváncsi. A barátommal 4 éve a megszakításos módszert alkalmazzuk.

(Tudom hogy nem védekezés és így is teherbe lehet esni!)

Csak csütörtökön kellett volna megjönnie, de már múlt héten szerdán elkezdtem barnázni minimális volt. A hasam fájdogált, de közel sem fájt annyira mint amikor megjön. A barnázás tegnapig tartott, ugyanis tegnap óta már vérzésem van, de közel sem olyan mennyiségű, mint amikor megvan. A hasam nagyon szokott görcsölni, most szinte senmi. A melleim már egy héttel előtte feszülnek, most semmi...

Utoljára szeptember 30án menstruáltam 5napig tartott ahogy szokott.

7-én, 11én, 16-17-18-19én voltunk együtt megszakításos módszerrel.

A hasam hébe hóba fájdogál, a derekam pedig egész nap és tegnap óta elég sűrűn csak úgy rámtör a hányinger.

Szerintetek lehetséges a terhesség annak ellenére, hogy megjött??

Nem bánnám, de beleélni sem szeretném magam.


2016. okt. 25. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a menzesz ellenére terhesség. Az,hogy hányingered van nem jelent szinte semmit,most elég sok ilyen beteg van,úgy tűnik ilyen járvány van. Egyébként a terhesség első tünetei között éppen a mellek feszülése,fájdalma jellemző. Én inkább azt mondom nem vagy az,de csinálj egy tesztet és kiderül.
2016. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Csak nemtudom mitől jött meg ilyen furán és hamarabb. Inkább egy két nappal késni szokott. És hogy ilyen fájdalom mentes, az is fura.

2016. okt. 25. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!