Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lesz egy nőgyógyászati műtétem...

Lesz egy nőgyógyászati műtétem (laparoszkópos), megyek konzultálni az altatóorvossal. Milyen vizsgálatokra számíthatok?

Figyelt kérdés

vérvétel, EKG, vérnyomásmérés, meg gondolom mindent kikérdez

lesz még valami szerintetek?


2010. ápr. 27. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nálam nem vitték túlzásba, semmi vizsgálat nem volt, kikérdeztek családba milyen betegségek voltak, voltam e már műtve stb. Dohányzás...Kb ennyi rémlik. Vérvétel még előtte volt végülis.
2010. ápr. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vérvétel, vizelet, ekg. Más nincs. Nekem is volt laparoszkópos, nőgyógy műtét, másfél éve. Ne félj, két nap alatt túl vagy rajta, én már teljesen elfelejtettem, a helye sem látszik. 5 nap múlva már bejártam dolgozni.
2010. ápr. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

ma megyek délután, remélem mindent el tudok intézni (vérvétel) és nem kell visszamennem emiatt.

pont 2 hét múlva műtenek...

tényleg nem is fog meglátszani a helye? azokat a kis lyukakat is varrják?

köszönöm a bíztatást, már nagyon félek tőle. mindenki mondja, hogy csak 2 nap, meg hogy hamar fel lehet épülni, de hát odáig el kell jutni....

igyekszem kitartani!

2010. ápr. 27. 08:19
 4/5 anonim ***** válasza:
egy-egy öltéssel a lyukakat is be szokták varrni, nehogy valami bacilus bejusson, és sokkal gyorsabban heged. Kb kétcentis sebre számithatsz három darabra. sok sikert.
2010. ápr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát én nem tudom ez normális-e, de voltam az altatóorvosnál és miután kitöltöttem egy papírt, megmérték a vérnyomásom és kiállítottak egy papírt, hogy altatható vagyok.

nem kellett volna egy EKG-t vagy legalább egy vérvételt csinálni? nem értem.

2010. ápr. 28. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!