Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire utalhatnak a tüneteim?

Mire utalhatnak a tüneteim?

Figyelt kérdés
Reggel csináltam egy Gabriel terességi tesztet, ami negatív lett. Április 17-én kellett volna megjönnie. Viszont vannak terhességre utaló tüneteim:1,5 hete fájdogálnak a melleim, gyakori vizelési inger, olykor hányinger. Ez még mi lehet?:S Orvoshoz csak jövő héten tudok eljutni.
2010. ápr. 27. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy terhes vagy, csak a teszt még nem mutatta ki. Csinálj még egyet!
2010. ápr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ennyi idő után a tesztnek már ki kellett volna mutatnia a terhességet (főleg reggeli vizeletből, a Gabriel meg elég megbízható), esetleg csinálj másik tesztet.


Lehet, csak az izgalom miatt nem jön meg. Velem pont múlt hónapban történt, hogy késett egy hetet, már én is annyira izgultam, hogy szinte minden terhességi tünetet produkáltam, pedig mindig védekeztünk, tehát a teszt is neg. lett, mégis izgultam.

2010. ápr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megpróbálom holnap is.
2010. ápr. 27. 09:12
 4/8 A kérdező kommentje:
Esetleg utalhatnak a tüneteim más nőgyógyászati betegségre is?
2010. ápr. 27. 09:48
 5/8 anonim válasza:
100%

Szerintem nem utalhat más problémára!Esetleg a mellbimbód nem lett sötétebb?Vagy mindkettő vagy csak az egyik?

Ha igen akkor tuti Baba,a tüneteid mellett!

Gratulálni szabad?Vagy még nem vártátok?

2010. ápr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Talán egy kicsit sötétebbek... De attól félek most már, hogy csak beképzelem... :(

Kimondottan nem terveztük még, de nem baj, ha jön. Reggel mégis kicsit elszomorodtunk.

2010. ápr. 27. 11:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Csinalj meg egy tesztet, hogy legyel biztos a dolgadban:)
2010. ápr. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam még egy tesztet, ami szintén negatív lett, viszont a tüneteim maradtak...
2010. ápr. 29. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!