Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon eltávolítása után...

Rekusskaa kérdése:

Tampon eltávolítása után miért érzek még kellemetlenséget a hüvelyben?

Figyelt kérdés

Ma használtam először tampont és valószinűleg rosszul helyeztem fel es nagyon kellemetlen volt mikor leültem vagy csak úgy alapjáraton is.

Viszont már egy jó pár órája eltávolítottam és azóta ilyen kellemetlen, szúró érzést érzek a hüvelyemben és nem akar múlni.

Ez mitől lehet vajon?



2016. okt. 30. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyulladást is okoz a tampon, ha még szűk vagy és nem kezdted el a szexuális életet. Sérülhet a nyálkahártya, és a szúró érzés az elszakadt szűzhártyától is lehet. Orvossal nézesd meg magad.
2016. okt. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az biztos hogy egyhamar nem jutok orvoshoz.

Ez a szúró érzés el fog múlni viszont?

2016. okt. 30. 23:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg túl hamar vetted ki, nem volt tele, így kidörzsölt bent. El fog múlni.

Azért lehetett kényelmetlen, mert nem helyezted elég mélyre, így a záróizmokon nem jutott túl, amiatt feszített.

2016. okt. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen valószinűleg igazad van, most az a legfontosabb hogy ez az erzés végre elmúljon mert nem bírom.

Köszönöm szépen a választ, ment a zöld kéz :)

2016. okt. 30. 23:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Maszturbálj. Komolyan. Jobb lesz utána.
2016. okt. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!