Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen mellekhatasokkal jarna...

Milyen mellekhatasokkal jarna ha rovid idon belul tobbszor is hasznal valaki esemeny utanit?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Szoktak mondani hogy egy hatalmas hormon bomba az esemeny utani. En pl fiatal lany vagyok akinek a menstruacioja se alt be teljesen. Viszont sajnos par hete be kellett vennem esemeny utanit, mert egy olyan dobozt fogtunk ki amiben tobb hibas ovszer is volt. A mensim idoben megjott. Na de pl ha kovi alkalommal is be kellene vennem egyet (tenyleg csak elmeleti sikon), akkor milye mellekhatasokkal jarna a hormonhaztartas felborulasa ciklus csuszason kivul? Engem szimplan a biologiai dolga erdekelne a sztorinak.

Koszi, szep napot


2016. okt. 31. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Vegyetek normális, jó minöségü óvszert, akkor nincs olyan, hogy hibás.


De szerintem sokkal valószínübb, hogy nem megfelelöen használjátok, nekünk 25 év alatt egyetlen egy sem szakadt el.


A pontos mellékhatásokat meg nem lehet megmondani, mert egyénenként eléggé változó, de ha még nem állt be a ciklusod, akkor még inkább problémás.

2016. okt. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Az elég érdekes ha hibás az óvszer...

Szerintem nem igazán lehet így megjosolni de inkább olvasd el a betegtajekoztatot...

2016. okt. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Konkretan a you and me ovszerrol van szo. Normalisan fel volt teve a paromra. Es elszakadt. Majd jott a gyogyszer. Aztan kovi ket alkalommal kezzel csinaltan es szinte szakadas lett vege, majd egyszer szex kozben, csak jokor vettuk eszre.

Elotte durexel nem volt gond, most pedig masculant hasznalunk es szinten semmi.

2016. okt. 31. 12:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, de pl extrém szőrösödés, pattanásosodás, hőhullámok, szédülés, hányás, erős izzadás, ájulás, fulladásérzet, pánikroham vagy epilepsziás roham szerűségeket is okozhat hormonzavar. Igazából a hormonok működtetik az egész szervezetet, szóval mindenre hatással van. Étvágytalanság, falási rohamok, hirtelen fogyás, hízás, a szemek kidülledése, göbök kialakulása a mirigyiken, amik el is rákosodhatnak stb stb stb egyszerűen bármit okozhat
2016. okt. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezeken kívül még megrepedhetnek hajszálerek általában a lábon, amik életed végéig látszódni fognak. Szóval ez komoly hatású tabletta.
2016. nov. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!