Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudtok a WC fölé...

Hogyan tudtok a WC fölé guggolva pontosan célozva pisilni?

Figyelt kérdés
Nektek hogyan nem megy mellé?
2016. nov. 1. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Úgy, hogy nem guggolni szoktam a WC fölé, hanem ráülni...
2016. nov. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Elég mélyre guggolok, de pl toitoi-ban felállok a szélére és úgy guggolok, hogy véletlen se érjek hozzá. Néha egyébként olyan lesz a deszka egy picit, azt mindig letörlöm magam után. (És undorító, amikor más nem teszi)
2016. nov. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

Én ráülök. Előtte kitapétázom wc papírral azok miatt, akik nem képesek ráülni, és még célozni sem tudnak.

Nem véletlenül hívják ülőkének....

2016. nov. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ügyesen:D Nézem hogy mit csinálok az elején mindenképpen, de van hogy végig. Igazából sose volt ezzel problémám:D
2016. nov. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ilyenkor, nem az a legjobb megoldás, hogy széthúzod a puncidat, és így már nem megy félre?
2016. nov. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
GoGirl ezzel lehet állva is pisilni, nem kell ráülni a mocskos üllőkére
2016. nov. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én rászoktam ülni, általban lefedem WC papírral. És rohadtul idegesítő, hogy ráülök a WC-re és tiszta húgy leszek, már bocsánat, mert valaki lepisilta, mert célozgatott. Vagy a másik, mikor belelépsz, mert még a WC köré is pisiltak.

Remélem leleszek pontozva, de rohadt indorító, amit csináltok. Én is utálom a nyilvnos vécéket, de gondolhatnátok az utánatok következőre is. Vagy hajtsátok fel az ülőkét, és mintha ráülnétek, de mégsem értek hozzá!!!

2016. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen fel kell hajtani, és úgy fölé guggolni, vagy WC papírt tenni rá körbe. Egyébként ha nem borotválja magát valaki, akkor az is segít. Nem megy össze vissza a vizelet.
2016. nov. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!