Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogyan tanítsam a kislányt...

Hogyan tanítsam a kislányt guggolva, a szabadban pisilni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 06:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Úgy, hogy arra vigyázzon, hogy ne pisilje le a nadrágját.
2014. júl. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idős, amíg elbírod érdemes inkább felemelned (hátát a mellkasodnak támasztja, karoddal a térdhajlatnál felemeled). Utána pedig, gyakorolhatja otthon a kertben pl. fürdőbugyiban amit nem baj ha lepisil. Ennél jobb tanács nincs amit az első mondott, guggoljon le és minél jobban húzd el a bugyiját-nadrágját, hogy ne pisilje le, vagy le is veheted róla akkor biztosan nem pisili le.
2014. júl. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%

Van egy állva pisilős módszer is lányoknak, bár azt inkább akkor, ha már nagyobb a kislány.


Hány éves?

2014. júl. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%
És legyen nálad törlő, hogy megtöröld a puncit.
2014. júl. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2 múlt,szóval elbírom,de valahogy nem akarja..nem megfelelően tartom (gondolom) otthon semmi baj,bili wc szűkítő (amihez kedve van) nappal,alváshoz kap pelust,de már este is felkel,sírdogál,és mutatja,hogy mennie kell (még nem beszél-érdekesen alakult,de nem erőltettem SŐT!!)
2014. júl. 12. 08:27
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor nagyon ügyes kislány!


Viszont akkor szerintem még nincs abban a korban, hogy guggolva pisiljen. lehet kapni a DM-ben (vagy Rossmann-ban?) összehajtható papírbilit, amelybe egy zacskót kell tenni. Elfér a táskádban, szükség esetén előkapod, szétnyitod és már ülhet is rá a lányka.

2014. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is 2 éves múlt, nagyon ügyesen pisil egyedül guggolva. Ő maga leveszi a nadrágot/bugyit (el is dobja jó messzire :)), pisilés után meg újra felveszi. Ha csak lehúzza, akkor mindig rápisil, nem tudja még úgy összefogni, előrehúzni a ruháját, hogy ne érje el a sugár.


Ő sem akarja már, hogy én pisiltessem kézből, "ededüj" akar mindent, ezt is. :)

2014. júl. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%

Az nem merült fel senkiben, hogy a szabadban nem szokás pisilni, csak, ha minden kötél szakad?


Azaz nem kell tanítani rá...

2014. júl. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

7. vagyok. Szabadban miért ne lenne szokás pisilni?? Ha kint vagyunk az udvaron, vagy elmegyünk sétálni erdőbe/mezőre, akkor nyilván nem tartogatja a gyerek mondjuk egy órán vagy kettőn keresztül. Sőt, mi felnőttek sem. Miért ne lehetne pisilni a fűbe?

Oké, felnőttként az ember nem guggol le a Spar parkolóban, de az ég világon semmi kivetnivalót nem találok abban, hogyha egy kisgyereket megpisiltetünk, amikor rájön a szükség. Azért ennyire ne rugaszkodjunk már el a természetességtől... Ez a prüdéria már abnormális, szerintem.

2014. júl. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, kedves 8-as, akinek van/volt ilyen koru gyereke, abban ilyesmi nem merul fol. :) Ha egy ketevesnek pisilni kell, akkor nincs kecmec... Orom, ha kibirja, amig mondjuk a kovetkezo megallonal leugrunk a buszrol. Kedves Kerdezo, nagyon ugyes a kislanyod. Es igen, valoban ez a megoldas: bugyit, nacit le kell kapni egeszen! :)
2014. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!