Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az hogy már 2 hete...

Miért van az hogy már 2 hete késik a mentruáciom?

Figyelt kérdés
Előzőhét kedden voltam fiúval, de akkor is gumival és nem élvezett bele. Lehetek terhes vagy valami baj lehet? Nagyon félek. Volt már ilyen, akkor előtte voltam pasival de akkor gumi nelkül és akkor is kb 3 hetet késett.16éves vagyok.

2016. nov. 1. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valami nőgyógyászati gond, nem feltétlenül terhesség. Menj el orvoshoz és nézesd meg magad. Ha többször előfordul, hogy a mensid szabálytalanul jön meg, akkor az nem jelent jót.
2016. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen 2 hét késés alapból normális, és terhes sem lehetsz a legutolsó aktus miatt. De az előző aktus alatt simán teherbe lehetett téged ejteni. Sok eszed van. A f@cér nem lehet védekezni rendesen 16 évesen...
2016. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!