Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől vérezhettem ennyire?

SeriousGirl kérdése:

Mitől vérezhettem ennyire?

Figyelt kérdés

Nem tudom,jó kategóriába írtam-e.Előre is bocsánat, ha nem.

Szóval,a barátommal először voltunk együtt,de nem hagyományos módon,de azt hiszem,elvette a szüzességem,és azért írom, hogy azt hiszem, mert éreztem egy apró fájdalmat,és utána, mivel álltunk,folyni kezdett belőlem a vér.Nem sok,de nem az a pecsételős,amit jobb esetben tapasztalni szoktak mások,hanem több.De utána már nem fájt semmim és hamar elállt.A barátom nem èlvezett el,épp,hogy behatolt.Igazából pettingeltünk.A havimnak 2 hét múlva kellene megjönnie.Sosem voltam még nőgyógyásznàl.Forduljak mégis hozzá ezzel vagy pár napot várhatok?



2016. nov. 3. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nincs,a szüzesség elvesztése járhat kevés vérzéssel,van akinek semmi,van,akinek pár csepp,van,akinek több.Remélem óvszert használtatok,mert ha nem,akkor lesz fontosabb dolog is a vérzéstől,ami miatt aggódhatsz.
2016. nov. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem használtunk,de pont ezért elsősorban,nem ártana mennem nőgyógyászhoz.Köszönöm szépen a választ.
2016. nov. 3. 08:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha több,mint 3 napja volt,felesleges nőgyógyászhoz menni.Majd ha nem jön meg,vegyél tesztet.
2016. nov. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma hajnalban történt.Elvileg időben vagyok.
2016. nov. 3. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!