Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől vérezhettem?

Figyelt kérdés
Szombaton lefeküdtem a barátommal. Nem voltam már szűz. Jó volt nem fájt semmi de amikor befejeztük észrevettük hogy véres minden. Azt hittem megjött de utána nem volt semmi.Vasárnap megint megtörtént ez. Ez előtt nem volt mégilyen. Mégis mitől lehetett?
2014. jan. 7. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha előtte volt petting, lehet felsértette a bűrödet.
2014. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy felsértett belül, ha esetleg durván szeretkeztetek? Azóta sincs semmilyen vérzés? Én a helyedben a biztonság kedvéért elmennék nőgyógyászhoz :)
2014. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet sérülés is, de akár valamilyen fertőzés, gyulladás jele is. Menj el dokihoz, pár perc alatt kiderül, mi a helyzet.
2014. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Moszuke ***** válasza:
érdekes, hogy nem érzel semmi.. pedig az a vér jön valahonnan. doki doki doki doki
2014. jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagy eséllyel méhszájseb...


[link]

2014. jan. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!