Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cickafark teat ihatom hormonvi...

Cickafark teat ihatom hormonvizsgalat elott, vagy feltetlenul az orvos kell tudjon rola? Ciszta miatt gondoltam!

Figyelt kérdés

2016. nov. 3. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ne idd addig, amíg nem kérdezted ki az orvos tanácsát. A cickafark a női hormonokra van hatással. Általában jó, de akkor is tudnia kell a dokinak róla, főleg hormonvizsgálat előtt, mivel erőst befolyásolja annak eredményét!!!

Akkor pedig nincs értelme, mivel nem a valóságot mutatja.

2016. nov. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hormonvizsgálat előtt NE igyál már hetekkel! Nem szabad, különben fals az eredmény, semmit nem ér mert befolyásolja erősen a hormonokat és láttam hogy a laborosok hogyan reagálnak ha megtudják hogy valaki befolyásoló dolgot fogyasztott mint pl kávé de akár ez is. :\
2016. nov. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jo , koszi a valaszokat :) megfogom majd kerdezni az orvost mikor elkuld vizsgalatokra hogy esetleg utanna ihatom e....
2016. nov. 3. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Utána biztos, de a vizsgálat érdekében biztos, hogy nem :) Ártani nem árt, ha meg még használ is, az külön jó :) Általában szokták dícsérni..
2016. nov. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Esetleg jutalmazod is a válaszunkat zöld kezecskével? :)
2016. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utána nyugodtan, ártani nem árt (csak annak aki fogamzásgátlót szed) és segít is! Tapasztalat, cisztákra pedig még a szénhidrát/cukor/fehérliszt csökkenés és kíméletes mozgás pl séta,jóga jó! :)
2016. nov. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!