Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációm előtt 1-2...

A menstruációm előtt 1-2 nappal ilyen mértékű lábfájás lehet csak szimpla kellemetlen "előzmény"?

Figyelt kérdés
A menzeszem előtt 1-2 nappal, de sokszor többel is már hihetetlenül fájnak a lábaim. A vádlim, a bokám, a lábfejem, a térd izületem. Úgy kelek, mintha áttáncoltam volna az éjszakát, és úgy fekszek mintha egész nap futottam volna. Semmi nem használ. Ilyenkor este már szinte vonszolom magam, alig bírok rálépni annyira fáj. (Előfordul olyan is hogy egy darabig csak az egyik hasogat, aztán a másik) Normális ez? Volt valakinek hasonló? Mit csináltatok vele?
2010. ápr. 27. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen tünetem lenni előtte, és 2 napig amikor megjön. A Magne B6 szokott használni + B1 vitamin.
2010. ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És használ?
2010. ápr. 27. 22:40
 3/3 anonim válasza:
nekem is fájt régebben. a kálcium szedése lehet segit!
2012. ápr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!